0
clear
  • Drillco 2090 Серија на Високо-Брзински Челик Тема Формирање Провира Допрете, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело со Квадратни Крајот, Plug Chamfer, 8-36 UNF
  • -20%
  • -20%
Drillco 2090 Серија на Високо-Брзински Челик Тема Формирање Провира Допрете, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело со Квадратни Крајот, Plug Chamfer, 8-36 UNF

Drillco 2090 Серија на Високо-Брзински Челик Тема Формирање Провира Допрете, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо

DEN 1591.20

Достапност
Достапно за нарачка

High-speed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Доаѓа со круг со квадратни крајот месо тело.Директно flute алатки овозможи чипови да се соберат во флејта како што тие се намали и да се добро прилагодени за повеќето апликации во Плитки места.Десната рака се намали алатки имаат сечење акција на која што се ангажира, кога тие се кандидира во стрелките на часовникот насока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нови Desgn : 3 D Западно Prner s a deskop на западно ar machne, пот quck и лесно DIY на западно desgns, 7nch бургасdefnon уф екран, гол

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Пирсинг Комплет : 140 PCS професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба за пирсинг ( Нос, Nostril, Веѓа,

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

ЕКСТРА ШИРОК : Порта стои 30 Инчен високи за дополнителна безбедност.Се проширува за да ги собере отвори

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски]...

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврсти

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен Од Квалитетот Инженер Дрво Со Убаво да Заврши, Па Тоа се Вклопува Во Со Твоит

Имаат добра товарот капацитет.Направени од високо материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е силен, издр

Под кабинет ТВ планината одговара на рамни екрани со VESA монтажа гром дупка модели на 75, 100, и 200mm (измери р

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да се лизна лево или десно за да идеа

ВЧУДОВИДУВАЧКИ КАПАЦИТЕТ. држи до 12 шишиња од речиси било која големина и форма како и многу други додат

✪ УНИВЕРЗАЛНА ТВ МОНТАЖА : Вклопат за повеќето 2655 инчен Телевизори до 72lbs.Достапни VESA Големина : 75*75mm, 100*10

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

Пакетот Вклучува : 2 парчиња розова боја на ноктите спа сад, лесно да ги исполни вашите секојдневни потре

Please wait...