0
clear
  • Baofeng Портокал USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP, BF-888S,UV82HP,GT-3,УВ-9S,BF-Р3 (1Pack)
  • -20%
  • -20%
Baofeng Портокал USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP, BF-888S,UV82HP,GT-3,УВ-9S,BF-Р3 (1Pack)

Baofeng Портокал USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ-5 R/5 RA/5 RE/,УВ-5 X3, УВ-82, BF-F8 HP, BF-888 S, BF-F8+, H777 UV82 HP, BF-f8hp, BF-f9 v2+, gt-3tp Итн.). 【Поддршка Компјутерски Систем】Win XP / Win 7 / Win 8 / Win10;компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8. Windows 10 систем, исто така, работи добро со весел софтвер. 【Лесен За Употреба】 Оваа точка е на кабелот кој може да се користи за да се поврзете вашиот Радио и PC, а потоа напишете го програмска и фреквенцијата на воки токи од страна на КОМПЈУТЕР. 【Грижете се-бесплатна Услуга По продажбата】 ABBREE е овластен Baofeng Дистрибутер, ние исто така нудиме на нашите сопствени 30-ден без мака да се врати, 3-месеци гаранција. 【Пакет】1 x PL2303 USB Програмирање Кабел,1 x CD;Ако вашиот радио модел не се најде софтвер , ние ќе ви помогнат да се најдат на софтверски&посебни фирмверот за вас.За да се избегнат лажно модели - осигура вашиот оглас покажува" ABBREE ".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тешки Конектор : Ова kmr 400 кабелот е со SMA Машки N Машки адаптер и тешки конектор се направени од цврст меч.

Премиум Материјал : Подобро Смола и Безбеден за вас.Овие шарм се направени на супериорен смола, здрав и н

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 28.3 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски] 【Пакување Ли

✪ УНИВЕРЗАЛНА ТВ МОНТАЖА : Вклопат за повеќето 2655 инчен Телевизори до 72lbs.Достапни VESA Големина : 75*75mm, 100*10

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

Пирсинг Комплет : 140 PCS професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба за пирсинг ( Нос, Nostril, Веѓа,

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

[Висока Густина ХранаОдделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултрависока јачина на borosilicate ст

Прилагодлив на рака, во согласност со начелото на ергономијата, одговара на ширината на физиолошките ка

Универзална ТВ Количка идеален за повеќето 32" 70" рамна и криви панел Телевизори кои тежат до 100lbs(45kg).Прил

Под кабинет ТВ планината одговара на рамни екрани со VESA монтажа гром дупка модели на 75, 100, и 200mm (измери р

Please wait...