0
clear
  • AC DC Адаптер за Полнач за LG Electronics 19 20 22 23 24 27 LED LCD Монитор Widescreen Ultrawide HDTV HD ТВ Кабелот за Напојување
  • -20%
  • -20%
AC DC Адаптер за Полнач за LG Electronics 19 20 22 23 24 27 LED LCD Монитор Widescreen Ultrawide HDTV HD ТВ Кабелот за Напојување

AC DC Адаптер за Полнач за LG Electronics 19 20 22 23 24 27 LED LCD Монитор Widescreen Ultrawide HDTV HD ТВ Кабелот

DEN 381.12

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов, Текст глобална напојување за AC100-240 V ; DC Излез 20 V 2А-4А-LED LCD Монитор AC Адаптер за Напојување на Полначот.Напојување Кабелот компатибилен со LG Electronics 19" 20" 22" 23" 24" 27" LED LCD Монитор 19 EN33 S 19 EN33 S-Б 19 EN33 SW 19 EN33 SW-Б 20 EN33 S 20 EN33 S-Б 20 EN33 SS 20 EN33 SS-Б 22 EN33 S 22 EN33 S-Б 23 EN33 S 23 EN33 S-Б 20 EN33 TS 20 EN33 TS-Б 22 EC33 T 22 EC33 T-Б 19 EN33 T 19 EN33 T-Б 20 EN33 T 20 EN33 T-Б 22 EN33 T 22 EN33 T-Б 23 EN43 V 23 EA.AC Адаптер за Полнач Замена за LG Electronics UM57 25 UM57 25 UM57-СТР . 25 UM58, 34 UM58-P, 34 UM68-P, 29 UM58-P, 25 UM56-P, 25 UM57-P, 29 UM57-P, 34 UM57-P, 29 UM67-P, 29 UM55-P, 25 UM64-S, 25 UM65-P, 29 UM65-P, 29 UM65-P, 25 UM58-P, 27 UD68-W, 24 MP48 HQ-P, LG LED Мониторот Flatron IPS236 V, IPS236-PN, E2750 VR-SN.LG Flatron 22" LED Монитор 22 EA53 T-P, 23" ПРЕДВОДЕНА 23 EA63 V-P, 26" Класа Тенок LED 26 LN4500, 27" Flatron LED 27 EA63 V-СТР 22 LB4510 , 22 LB4510-СТП , 22 LN4510 , 23 EA63 T , 23 EA63 V , 23 EA63 V-P , 23 MP65 HQ , 23 MP65 H.Ве молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели во Опис на Производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Полначот кој е компатибилен со Pedego Latch Виткање Електричен Велосипед само.НЕ за каква било друга Pedego моде

ЗА 54.6 V LIION БАТЕРИЈА ПРЕФРЛУВАЊЕ НАПОЈУВАЊЕ МОДЕЛ FY5502000 БРЕНД : Fuyuang ; ВЛЕЗ : 100240 VAC, 50 / 60 Hz, 1.5 А, 150 VA; ИЗЛЕЗ : 5

Текст : AC 100 V 240 V 5060 Hz.PPJ производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да од

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Ве молиме цел од страна на дел # подолу за да се обезбеди компатибилност.Со нарачување страна на одборот

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Влез : 100240 V AC 50 / 71 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

Оваа замена паметен полнач компатибилен со VELOWAVE 700 C Патот Електричен Велосипед 36 V Батеријата 250 W Мотор.

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

1 Звук Игри Стол, Црна со Црвени Цевки / / Х 100% Сосема Нов, Висок Квалитет на Моќ Полнач / Адаптер ( НеОЕМ )

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

ВИДИ СЛИКА ЗА СООДВЕТЕН МОДЕЛ#.КОМПАТИБИЛЕН со W348 AC ROLLPLAY BMW Мотоцикл возење на 6 VVOLT батеријата.полначот AC

Чиста Чисти Smart Вакуум Робот Почиста PUCRC15 PUCRC25 PUCRC26 B PUCRC90 Coredy Робот Правосмукалка R500 Coredy Робот Правосмука

Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V (12v ).Компатибилен со : AOC LED LCD Монитор e2043 Fk E2043 FKDT E2243 FWK E2343 FK E2243

Up Bright НОВИ 24 V ACAC Адаптер Замена за Моделот : JXA24 V350IP20 JXA24 V450IP20 JXA24 V350 IP20 JXA24 V350IP20 24 VAC 350m A 0.35 A 0.5 Класа 2 Напој

✅【Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел низ целиот свет користат влезниот напон спектар : 10

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Внимание : паметен полнач може да потрае до 10 секунди за полнач за да ја стартувате и да започне полнењет

Замена на Жилет моќ core e90 полначот : Жилет Моќ Core E90, Моќ Core 90, Моќ Core E95,Моќ Core 95,Пулсот Revster, Жилет Електри

Please wait...