0
clear
  • САЛАТА МАТ, ИЗРАБОТЕНИ ОД ГУМА, МОЗАИК МАТ СТИЛ, 19x19 ИНЧЕН ОД 1/4 (ПАКУВАЊЕ ОД 4, ВКУПНО се ОПФАТЕНИ ОБЛАСТ 16 КВАДРАТНИ FEETS) ТЕШКИ УПОТРЕБА
  • -20%
  • -20%
САЛАТА МАТ, ИЗРАБОТЕНИ ОД ГУМА, МОЗАИК МАТ СТИЛ, 19x19 ИНЧЕН ОД 1/4 (ПАКУВАЊЕ ОД 4, ВКУПНО се ОПФАТЕНИ ОБЛАСТ 16 КВАДРАТНИ FEETS) ТЕШКИ УПОТРЕБА

САЛАТА МАТ, ИЗРАБОТЕНИ ОД ГУМА, МОЗАИК МАТ СТИЛ, 19x19 ИНЧЕН ОД 1/4 (ПАКУВАЊЕ ОД 4, ВКУПНО се ОПФАТЕНИ ОБЛАСТ 16

DEN 615.84

Достапност
Достапно за нарачка

Четири парчиња покриваат вкупна површина од 9.9 квадратни метри.Тоа е лесно да се соберат; само бараат лепак.Тоа е произведен со Висок Квалитет на ГУМА.Лесно да се чисти.Таа ја апсорбира влијание на барови, тегови, дискови, опрема или било која друга апликација каде што максимална отпорност на подот е потребно.ЗВУК и ВЛИЈАНИЕ АПСОРБЕР нашите салата душеци се минимизира бучавата кога ќе се скокање јаже, работат надвор, кик-бокс, гимнастика, крстот се вклопуваат, или било кој друг вид на вежба.Нашите производи СЕ НАПРАВЕНИ ВО КИНА; затоа, ние гаранција за максимален квалитет и слободни од непријатни мириси, само природниот мирис на гума.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Компресија Работи Тесни Leggings Спорт Фитнес Салата.Предмет Тип : ТЕСНИ Спорт Тип : Работи Материјал

Please wait...