0
clear
  • E-извонредни 10PCS 304 од не 'Рѓосувачки Челик Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви,1/4-20 Завртки Завртки и Подлошки
  • -20%
  • -20%
E-извонредни 10PCS 304 од не 'Рѓосувачки Челик Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви,1/4-20 Завртки Завртки и Подлошки

E-извонредни 10PCS 304 од не 'Рѓосувачки Челик Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви,1/4-20 Завртки

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 1/4" -20. Доаѓа со подлошки и завртки.Лесен за употреба.Еластичен најлон вметнување на модулот е цврсто поставен на fastener и е дизајниран за да спречите олабавување.Направени од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, силни, отпорни на корозија и издржливи.Пакетот вклучува : 10 PCS заклучување ореви, 20 PCS подлошки, 10 PCS завртки.Овие заклучување ореви се опремени со најлон bushings, кои во голема мера го намалува looseness под вибрации и вртежен момент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име На Производ : Најлон Заклучување Орев.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик;Главна Боја : Сребро Тон;

За користење на надворешно навој item дека мерките 5 / 8 инчи и има 11 конци по инч.Пакетот содржи 10 парчиња.В

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик ; Тежина : 100g; Навој дијаметар : 8mm / 0.31"; Презентација : 1.25 mm / 0.05"; П

Заклучување Орев Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CTP е свет

Имајќи Заклучување Орев Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CT

☛ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за Во овој комплет, ќе добиете 190 Pcs 5 Популарни Големини на 304 Нерѓосувачки Челик SAE

Флексибилна Употреба : се Овозможува широка примена во различни области, вклучувајќи одржување, возило,

Тип : Најлон Заклучување Ореви.Тип : заклучување орев.DIY Материјали : Металугрија.Материјал : Јаглероден

Сите автозаклучување ореви не се лесно да се изгуби, и не е лесно да се претвори во dead lock.Направен од висо

Дијаметар : 3 / 8".Дебелина : 15 / 32 инчи.Материјал : Челик.Крај : Жолта Цинк.Возачот Тип : 9 / 16" Клуч.Големина : 3 /

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Широко се користи во machinary,ви помогне да спречите олабавување.Вним

Лесен за Инсталација : Мали димензии, мала тежина со парична казна и длабоко тема додадете повеќе погодн

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : За заклучување ореви се направени од врвот на 304 нерѓосувачки челик, која

Пакет : 35pcs x М5 Само Непобитниот Ореви; Боја : Сребро; Се користи за : совпаѓање на завртки Навој дијамета

Please wait...