0
clear
  • Паркер Legris 0122 08 06-pk5 Legris Месинг Црево Фитинг за на Гумени Црева, Адаптер, за 6 мм Црево ID, 8.00 mm Права Цевка OD, 8 mm Бодликава Крајот Месинг (Пакување од 5)
  • -20%
  • -20%
Паркер Legris 0122 08 06-pk5 Legris Месинг Црево Фитинг за на Гумени Црева, Адаптер, за 6 мм Црево ID, 8.00 mm Права Цевка OD, 8 mm Бодликава Крајот Месинг (Пакување од 5)

Паркер Legris 0122 08 06-pk5 Legris Месинг Црево Фитинг за на Гумени Црева, Адаптер, за 6 мм Црево ID, 8.00 mm

DEN 533.76

Достапност
Достапно за нарачка

Адаптер за поврзување на црево или делови од различни видови.Фитинг црево се поврзува на компресија монтирање.Месинг за отпорност на корозија, еластичност при високи температури и низок магнетни пропустливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нови Desgn : 3 D Западно Prner s a deskop на западно ar machne, пот quck и лесно DIY на западно desgns, 7nch бургасdefnon уф екран, гол

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 28.3 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврсти

ЕКСТРА ШИРОК : Порта стои 30 Инчен високи за дополнителна безбедност.Се проширува за да ги собере отвори

ВЧУДОВИДУВАЧКИ КАПАЦИТЕТ. држи до 12 шишиња од речиси било која големина и форма како и многу други додат

【Санитарни Спакувани】 : Секој четка за заби главата опремени со прашина маска потоа затворен во пласти

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

Тешки Конектор : Ова kmr 400 кабелот е со SMA Машки N Машки адаптер и тешки конектор се направени од цврст меч.

Четири Кочница Тапан Колекции за Ifor Вилијамс Приколки.Вклучува тапани, воланот лежишта, еден истрел оре

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен Од Квалитетот Инженер Дрво Со Убаво да Заврши, Па Тоа се Вклопува Во Со Твоит

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

АЖУРИРАНИ ШОК АБСОРБЕНТА ТЕХНОЛОГИЈА : Neoera магнетна врата тапа употреба изграден во иновативни хидраул

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

На закачалка можат да го издржат многу на телесната тежина и останете стави без паѓа.Уживајте во метежо

Please wait...