0
clear
  • CNSPORT Гумени Воздух Гимнастика Мат Обука Душеци 10ft/13ft/16ft/20ft Гимнастика Песни за Домашна Употреба/Обука
  • -20%
  • -20%
CNSPORT Гумени Воздух Гимнастика Мат Обука Душеци 10ft/13ft/16ft/20ft Гимнастика Песни за Домашна Употреба/Обука

CNSPORT Гумени Воздух Гимнастика Мат Обука Душеци 10ft/13ft/16ft/20ft Гимнастика Песни за Домашна Употреба/Обука

DEN 2616.00

Достапност
Достапно за нарачка

БРЗА ИСПОРАКА : Ние брод на сите воздухот песна мат преку Fedex, DHL, или Премиер кој нормално се земе 1-3 дневна за да се дојде по добивање на следење на број на гимнастика equpment.Производство зема 1-3 дена.Значи вкупно водечките време е дефинитивно во рок од 1 недели откако ќе поставите цел.ШИРОКА ПРИМЕНА : Долго 10ft/13.12 ft/16ft/20ft/23ft/26ft/29ft/33ft/36ft за избор(Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-3cm разлика), Некогаш се грижите за вашите деца практикување дома и повредени себе?Грижете се, не повеќе!На Gymtastics Воздух Песна е СОВРШЕНА алатка за да се задржи вашата gymnast безбедно додека се практикуваат во домот на конкуренцијата како и подот.Одлично за гимнастика, гимнастика, cheerleading, слободно трчање, stunting, боречки вештини, и вода јога.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Нашиот воздух превртување е направен од Двапати Ѕид Материјал (исто така познато како капка бод материјал), и 0.9 милиметри дебелина трајни комерцијални одделение ПВЦ мушама.Подобро airtightness и трајност од засилување се направени за сите шевовите.ЗА ДОДАТОЦИ : ќе добиете Електричен Воздушна Пумпа за слободни кога ќе купите нашите производи.Само трае Помалку од 1 минута за да се надува или разбивам.Без бучава во текот на обуката.По инфлација, Воздухот превртување ќе го задржи својот притисок за неколку дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Компресија Работи Тесни Leggings Спорт Фитнес Салата.Предмет Тип : ТЕСНИ Спорт Тип : Работи Материјал

Четири парчиња покриваат вкупна површина од 9.9 квадратни метри.Тоа е лесно да се соберат; само бараат ле

Please wait...