0
clear
  • Тип C Кабел за Брз USB C Полнење 6FT 3Pack Кабелот за Напојување Плетенка Телефонскиот Полнач за Samsung Галакси A10e A11 A20 A21 A51 А50 A71 A01 S10 S21 S20 FE Белешка 20, Мото G Моќ Перо Г-7 G6 Z4, LG K51
  • -20%
  • -20%
Тип C Кабел за Брз USB C Полнење 6FT 3Pack Кабелот за Напојување Плетенка Телефонскиот Полнач за Samsung Галакси A10e A11 A20 A21 A51 А50 A71 A01 S10 S21 S20 FE Белешка 20, Мото G Моќ Перо Г-7 G6 Z4, LG K51

Тип C Кабел за Брз USB C Полнење 6FT 3Pack Кабелот за Напојување Плетенка Телефонскиот Полнач за Samsung Галакси

DEN 1010.40

Достапност
Достапно за нарачка

[Живот Замена] : Aioneus 3 Pack 6ft Тип C кабелот на Полначот (Сина,Портокалова,Зелена) со Живот Замена и 24/7 услуги на клиентите, ако имате било какви прашања,ние ќе ги разреши вашите дилеми во рок од 24 часа. [3А Брзо Полнење & Податоци Sync] : Ова usb-c кабелот на полначот со безбедно заверена и висок Квалитет, Брзо Полнење на 3А Максимално, Брзо да се поврзе и со Голема брзина за Пренос на Податоци брзина до 480 Mb/s ви помага да работат ефикасно. [Најлон Метежот-слободен Дизајн] : повеќето флексибилни, моќен најлон плетенка ткаенина со супериорен алуминиумски домување направи usb c полнење кабел потрајни и метежот слободни. [3 Pack 6 FT Тип C Полначот ] : Со Aioneus 2m тип c држачи за кабел, можете да лежат на каучот или троседот да го користите вашиот уреди додека се полни во исто време.И можете да ги користите слободно да во вашата спална соба, канцеларија, па дури и во backseat на вашиот автомобил. [Совршен Компатибилен ] : Полнач за Samsung Галакси A10e /A10/A01/ A11/A12/A20e/A20/A20s/A21/A21s/A30/A31/A30s/A40/A41/A42/А50/A50s /A51/A70/A71/A71 5g /S20 FE/ Галакси S21 5 G / S21+ 5 G / S21 Ултра 5 G /S20 FE 5g/ S20 5 G / S20 Плус 5 G/S20 Ултра 5 G/S21/S19/S11/S8 S9 S10 плус /S10e/Note 8 9 10/ Note10+/ Note10 Лајт/ Белешка 20/ Забелешка 20 Ultra/ Z Fold2/Табот S6/S5 E/Tab 10.1 (2019). [Совршен Компатибилен ] : Апарат за полнење за на маса Motorola Мото g моќ / g перо / g9 / g9 плус / g9 игра / g8 / g8 моќ / g8 плус/ g8 игра / г-7/ г-7 моќ / г-7 play /г-7 плус /г-7 супра/г-7 optimo/ г-7 турбо/ g6/ g6 Плус /g5/Мото Z / Z Сила / Z2 / Z2 сила / Z2 / Z3 / Z4 / Z4 сила / X4. [Совршен Компатибилен ] : Апарат за полнење за на LG Сомот / Сомот 5 G uw/ K51 / K52/K50 S /K51s /K61/k71/G6/ Г-7/Г-7 Thin Q /G8/G8 Thin Q/ G9 /Stylo 4/ Stylo 5/ Stylo 6/V20/ V30/V40 /V40 Thin Q/ V50/ V60 Thin Q 5g/П Перо Одразуваат/ Бунтовнички 4/ Бунтовнички 4 lte.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

2 А, Брзина и тековната тоа зависи од должината на кабелот,на опремата и На животната средина.1 Тип В Машк

[Функција] : Тоа може да полнење на уреди и уредите за пренос на податоци со компјутерот [Карактеристики]

❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100240 V 50 / 60 HZ ❤

Резолуција до 4 K на 60 Unterstützt резолуции до 4 K / Ultra HD / 2160p (3840x2160) со целосна 60 Hz refresh стапка.3", XPS 15 Acer V15 Nitro AsGAZ1

【Широко Компатибилен】USB C светне држачи за кабел компатибилен со USB ТипC уреди, како што се JBL Полнење 4 5

1.USB C до 1 / 4 инчи Аудио Кабел : ANNNWZZD USBC до 1 / 4" Стерео Splitter YКабел ни помогне да се подели на стерео сигнал во

Премиум Кабел со Display Port 1.3 4 K @60 Hzsonero USBC до Display Port 1.3 Кабел : Овој пригоден кабелот се поврзува на USBC извор

✨ Димензија DC Глава Дијаметар : 0.098 инчен (2.5 mm), DC Главата Должина : 0.63 инчен (16mm) за подобро да се јавите н

【USBC за да го USBC Кабел】Ова е USBC приклучок со истиот завршува, Не USBза да го USBC кабел, со цел за Брзо Полнењ

СОЛИДНИ 10% СРЕБРО ДИРИГЕНТИ : Цврсти проводници елиминира влакноинтеракција нарушување и намалување на

100% сосема нов и висок квалитет.Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 9 T 4 G (НЕ ОДГОВАРА 5 G).Замените се одмазди

【10ft и Userfriendly Дизајн】 : 10ft е идеален за полнење никаде, никогаш не грижете се за да не имаат доволно стигн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Надградба од USB 2.0 за USB 3.0 или USB 3.1 : Дозволи USB 2.0 плочи со 9pin конектори за да се надополни со USB 3.0 или 3.1 Под

83529 De LOCK – USB кабел – USB Тип, 4 pin (М) – USB Тип Б, 4 pin (М) – 3 m (USB / USB 2.0 преносни надворешен хард диск – 90 степени

На оваа висококвалитетни мрежа додаток кој се користи висококвалитетни материјали и се произведени од

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри,

Приклучете и употреба на компјутерски периферни уреди, како што се флеш диск, тастатура, центар, глувчет

На Anker Предност : се Приклучат на 50 милиони+ напојува од страна на нашата водечка технологија.Зголемена И

Цена За : Секој Кабел Должина Метрички : 5m Конектор Тип : USB Приклучок Конектор Тип Б : D : D Под 9 Позиција Plug

✨ ВЕ МОЛИМЕ МЕРКА ВАШИОТ КАБЕЛСКИ ГЛАВАТА ПРЕД ПОСТАВУВАЊЕ НА ЦЕЛ, ОСИГУРЕТЕ СЕ ДЕКА ПРИКЛУЧОКОТ ДИМЕН

✨ Димензија DC Глава Дијаметар : 0.098 инчен (2.5 mm), DC Главата Должина : 0.63 инчен (16mm) за подобро да се јавите н

Компатибилност : Anker Soundcore 1 2 A3105 A3102,Soundcore Мини 1 2 A3101 A3107,Soundcore Одблесокот Мини Плус 2 A3167 A3165 A3162,Soundcore Движењ

【Ултра HD Резолуција за ДП Кабел】 На Displayport кабелот поддржува резолуција до 8 K 7680x4320 на 60 HZ и 4 K 3840x2160 на 144

Please wait...