0
clear
  • Antunes 7000162 Главата Собранието Комплет, 120V, 24 Висина, 18 Ширина, 7 Должина
  • -20%
  • -20%
Antunes 7000162 Главата Собранието Комплет, 120V, 24 Висина, 18 Ширина, 7 Должина

Antunes 7000162 Главата Собранието Комплет, 120V, 24 Висина, 18 Ширина, 7 Должина

DEN 14860.56

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински ОЕМ замена дел.AJ На песни - Преглед делови за поддршка на нивната линија на високо-брзински вертикална контакт toasters, храната на пареа, топла куче скари и храна warmers.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

◆ Карактеристики 1.На абажур е 175mm во дијаметар 2 Фиксна виси лустерот 3 Униформа греење, добра храна изо

Високо Квалитетен Материјал : Храна, топлина светилка со висок квалитет, од нерѓосувачки челик абажур з

Надворешните димензии се 13 x 10 x 4 инчи, внатрешниот size 12 x 9 x 4 инчи, совршен за да се држете за да се оди кап

★Нашите вклучена храна потоплите карактеристики голем капацитет пан (57.5x38x27cm во димензија) Еден Плех : 30

Нашата храна потоплите ќе продолжи да ви обезбеди со топол ручек.Нашата храна потоплите ќе продолжи да

Вистински ОЕМ замена дел.AJ Antunes Преглед делови за поддршка на нивната линија на високобрзински вертика

На зрачењето област е за 44 cm, која може да се сретне на термичка изолација потребите на повеќето храна.Пр

Undercounter мобилни загрева кабинет.Fiberglass изолација.Aqua Temp систем 22 Мерач Нерѓосувачки Челик изградба.Темпер

Гаранција : 1Год onсајт На Делови и Работна Гаранција, стандард.Напони : 120 / 208240v / 60 / 1ph, 16 засилувачи, NEMA L1420

Подеднакво загреан & трајни : Оваа храна потопло со 3 делови се направени од не ' рѓосувачки челик 304, која

○Карактеристики 1.На абажур е 250mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Овој Вулкан "ФОЛКСВАГЕН" е .Овој бесплатен стои модел има 1" дебела врвот и од страна на изолација.Ова зат

GloRay® Пица Потоплите, Контра Врвот, се ПоминеПреку, quad коса полица, 36" x 24" длабоко, од не ' рѓосувачки челик

Челик надворешната школка со лесензачистење на црно во прав заврши.Нерѓосувачки Челик 10.5 qts вметнете вк

【Приоритетни материјал】целокупниот материјал е направен од дебела нерѓосувачки челик, што е повеќе о

Категорија : Загрева Полица Храна Потоплите Димензии (LWH, Wt.) : 44 x 23 x 9 Инчи; 30 Фунти.GloRay Капка Во Загреана П

○Карактеристики 1.На абажур е 185mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Одговара Гром Група (Катран Хонг) SEJ22000 / SEJ21000 / Zojirushi THA803 S / Вклопуваат Amko SEJ22000 / Вклопуваат Adcraft RWE50 / В

Високо Квалитетен Материјал : Храна потопло со нерѓосувачки челик абажур, Солиден, висока температура о

Please wait...