0
clear
  • МАЧКА Гасеница 745 Артикулирани Депонија Камион Висока Линија Серија 1/125 Diecast Модел од страна на Diecast Мајстори 85548
  • -20%
  • -20%
МАЧКА Гасеница 745 Артикулирани Депонија Камион Висока Линија Серија 1/125 Diecast Модел од страна на Diecast Мајстори 85548

МАЧКА Гасеница 745 Артикулирани Депонија Камион Висока Линија Серија 1/125 Diecast Модел од страна на Diecast Мајстори

DEN 1236.00

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд нови кутија.Метални огради.Артикулирани hitch.Вистински гуми.Детални внатрешни работи, надворешните.Официјално лиценцирани производ.Автентични гуми упатуваа дизајн.Депонија кутија се зголемува и намалува.Автентични Мачка Машина Жолта боја.Автентични Мачка Модерна Хексадецимален трговија фустан.Направени на diecast со некои пластични делови.Приближните димензии : L-3.25, W-1.25, H-1.25 инчи.Висока Линија Серија Пакување : Колекционерски, полна боја печатени метална кутија, вклучувајќи машина слики и спецификации.Умре сече пена вметнете ја штити модел во рамките на стандардите.Картон надворешниот кутија обезбедува дополнителна заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Напомена : 1.Научен и практичен дизајн за играње! Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замен

Вистински работни делови : копање рака се протега и swivels 360 степени, и пред багер лопата топки и го носи.Ко

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Боја : Сива / Црвена / Црна.Обј

Материјал : Алуминиум, пластика.Висок симулација изградба модел, изграден од метал и квалитетна ABS пласт

Овој производ е модел на автомобил декорација, алуминиумски материјал, издржлив.Автомобил модел големи

Мото Про носи 150cc Мопед Скутер.Целосно Автоматски менувач гарантира лесно, пресвртнагасиоди на операци

Направи модел на автомобил според обликот на оригиналниот автомобил, со врвен изработка и богати детал

ГОЛЕМАТАТО ИЗГРАДБА ИГРАЧКА СЕТ ВКЛУЧУВА сè што вашето дете треба да се создаде совршена градилиштето,

Квалитетот на Умрефрлија Модел на Автомобил : Направен од висококвалитетни алуминиумски материјал, па

Може да биде деца студентите божиќ роденденски Подарок.Реална изработка и одлична изработка.Погоден за

1 : 24 скала diecast изборот на модел на автомобил.Оваа Batmobile е 8.5"Lx 3.25"Wx 2.5"H умре фрлија метал автомобил со отво

Производ Скала : 1 : 16 Скала.4 Ghz висока фреквенција се направи повеќе за контрола на далечина опсег, околу

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Детални внатрешни работи, над

Материјал : Умрефрлија автомобил модел, направени од цинк легура, со пластичните делови, гуми, изработка

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани про

Многу детални шасијата и внатрешноста.Притиснете предните тркала или отворете ја вратата за да се акти

ИНСТАНТ ПАТОТ : Само се тркалаат и се држи на било каква рамна површина за размена на инстант патот да се

Европски Квалитет : произведено во Германија; Изградени надвор од исчезнатотпорни, висококвалитетна ABS

Точнонаскала детали .Гуми & детални надворешноста.Направени на Diecast со некои пластични делови.Донесе на

Место на автомобилот на теренот, држете го притиснато автомобил тело и се повлече назад, колата ќе вози

Напомена : 1.Тоа е строго намалени надолу за да се создаде оригинален изглед.Ако имате било какви прашања

Please wait...