0
clear
  • 5V 2A USB C Полнење Одговара за Удира Flex Слушалки, Нови Победи Студио Пупки, Удира Одговара Про Вистински Безжична Earbuds, JBL, Sony, Други Bluetooth Безжична Earbuds USB Тип C Брз Полнач
  • -20%
  • -20%
5V 2A USB C Полнење Одговара за Удира Flex Слушалки, Нови Победи Студио Пупки, Удира Одговара Про Вистински Безжична Earbuds, JBL, Sony, Други Bluetooth Безжична Earbuds USB Тип C Брз Полнач

5V 2A USB C Полнење Одговара за Удира Flex Слушалки, Нови Победи Студио Пупки, Удира Одговара Про Вистински Безжична

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Не одговара за Микро-USB Порта, ве Молиме Проверете со Вашиот Уред Конектор, Само Одговара за тип-c кабел порта !.Излез : 5 V 2 A Влез : 100-240 V 50-60 Hz.Мали,Преносни,Светло-тежина Лесно да се Движите и Патување, УЛ Наведени Безбедност - Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат.Покрај тоа, нашите производи се во согласност со врвот индустриски стандарди, и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, overvoltage, прекуструјна и внатрешни прегревање.Пакет : 1 X AC полнач,1 X 5 Ft Моќ кабел.Овој производ е прифатлив за замена или рефундирање во рок од 30 дена,и производителот обезбедува дополнителни 12 Месеци Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V (12v ).Компатибилен со : AOC LED LCD Монитор e2043 Fk E2043 FKDT E2243 FWK E2343 FK E2243

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

1 Звук Игри Стол, Црна со Црвени Цевки / / Х 100% Сосема Нов, Висок Квалитет на Моќ Полнач / Адаптер ( НеОЕМ )

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Чиста Чисти Smart Вакуум Робот Почиста PUCRC15 PUCRC25 PUCRC26 B PUCRC90 Coredy Робот Правосмукалка R500 Coredy Робот Правосмука

Полначот кој е компатибилен со Pedego Latch Виткање Електричен Велосипед само.НЕ за каква било друга Pedego моде

100% Сосема Нов, Текст глобална напојување за AC100240 V ; DC Излез 20 V 2А4АLED LCD Монитор AC Адаптер за Напојување на

Оваа замена паметен полнач компатибилен со VELOWAVE 700 C Патот Електричен Велосипед 36 V Батеријата 250 W Мотор.

Внимание : паметен полнач може да потрае до 10 секунди за полнач за да ја стартувате и да започне полнењет

Оваа замена паметен полнач компатибилен со VELOWAVE Дух RAD3 36 V Батеријата 250 W Моторни Електричен Велосипед.

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

СПЕЦИФИКАЦИИ : Бренд : VPG; Wattage : 30 W; Излез : 24 V 1.25 A; Светот Влезен Напон : 100240 V~0.8 5060 Hz; Конектор совет големин

Please wait...