0
clear
  • Nuby 6-Pack Стандард Вратот Ротирачки-Flo Не-Капе Силикони Брадавиците
  • -20%
  • -20%
Nuby 6-Pack Стандард Вратот Ротирачки-Flo Не-Капе Силикони Брадавиците

Nuby 6-Pack Стандард Вратот Ротирачки-Flo Не-Капе Силикони Брадавиците

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Не-Капе брадавиците се истури и течење отпорни.Бебе контроли проток на течноста во шишето.Мека текстура брадавица има мали nubs да им помогне на помош во teething процес.Вклучува шест замена брадавиците за Nuby шишиња. 0 Месеци + / BPA Free.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние го променивме нашиот бренд име и пакување дизајн!Првиот Најважен од NUK има замени Гербер бренд име н

температура отпор] кози млеко за puppies силиконска брадавица, висока температура и ниска температура отп

Мал дијаметар овозможува на бебињата да останат во контакт со кожата.Три дупки нека млеко тече слободно

100% СОСЕМА НОВ : Јагниња Доењето Кофа е 100% сосема нов и висок квалитет.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Добитокот Млеко се

2 Vented Силикони Брадавиците, 6+ месеци.Користење со Lifefactory 4 оз и 9 оз стакло бебе шишиња.BPAfree.Тестирани за да

Медицинскиодделение силиконска брадавица штити од латекс алергени.Напредни 360° anticolic venting систем.Екстр

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Добитокот Млеко се Хранат Кофа е направен од високо квалитетни пластични материјали, ц

★★ Гулаб мајчино млеко чувство е (1) шише кои можат да дишат усна тесно, така што воздухот не излегуваат

СО СКАЛА : Кофа внатрешна со скала, проверете вентил фиксна брадавица, контрола млеко истекување или backfl

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

НАЈДОБРИ ЗАМЕНА : Одгледувањето Работам добро може да го замените стариот или оштетени деца 100% СОСЕМА Н

ПЕТ ВИДА : На Овчо Млеко Хранење Кофа има пет видови за вас да се избере, да се задоволат различните потре

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

★Висок Квалитет : 100% сосема нов, брадавиците се направени од мека, црвена латекс ★Resuable : Лесно да се инст

SAFE МАТЕРИЈАЛ : храна одделение силиконски, безбедно и без мирис, без BPA, ПВЦ, Олово, Phthalates, или било кои дру

Please wait...