0
clear
  • ATT Дома Мобилен Телефон Сигнал Бустер Зголеми GSM-2G/3G/4G LTE 700/850/1900Mhz Бенд 13/2/5/25 за AT&T, НИ Мобилните, Спринт, Verizon Дома Мобилен Телефон Бустер Покрие 3.000 Квадратни. Ft
  • -20%
  • -20%
ATT Дома Мобилен Телефон Сигнал Бустер Зголеми GSM-2G/3G/4G LTE 700/850/1900Mhz Бенд 13/2/5/25 за AT&T, НИ Мобилните, Спринт, Verizon Дома Мобилен Телефон Бустер Покрие 3.000 Квадратни. Ft

ATT Дома Мобилен Телефон Сигнал Бустер Зголеми GSM-2G/3G/4G LTE 700/850/1900Mhz Бенд 13/2/5/25 за AT&T, НИ Мобилните,

DEN 1195.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме потврдете го вашиот мобилен сигнал бенд пред да ја купите.Verizon 4g LTE Сигнал Бустер работи со 700 Mhz/850 Mhz/1900 Mhz Бенд 13/2/5/25. Мобилен телефон антена сигнал бустер ги поддржува сите превозници : AT&T, Verizon, Т-Мобиле, Спринт, Крикет Wireless, Директно се Зборува и НИ Мобилната итн.Дома мобилен сигнал бустер со 62±2 d Bm Максимална Добивка зголемува 2 G/3 G/4 G Податоци сигнал и Глас вклучително и i OS, Андроид, Windows Телефон Системи, итн.Брзо 4 G LTE Податоци и Добра квалитетот на Повикот ги реши вашите лоши мобилен телефон сигналот на мрежата и да уживате во вашето добро време дома.Отворено LPDA Антената треба да биде насочена во правец на најблискиот мобилен кула на превозникот.Реши вашиот лош сигнал за мобилна мрежа и да уживате во вашето Убаво време.Мобилен телефон сигнал бустер покриеност опсег може до 2,000-3,000 квадратни метри или до 3-5 соби.Мобилен телефон бустер се користи за Село, Гаража, Подрум, Дом, Канцеларија, Хотел, Апартман и така натаму.Тоа е многу лесно за инсталација, сите делови се вклучени во кутија.ATT Сигнал бустер користи AGC (Автоматски се Здобијат со Контрола) функција, која може да се детектира автоматски постојните јачина на сигналот, и да се прилагоди себе за најдобри перформанси.ATT мобилен сигнал бустер можат да примаат сигналот од сигнал кула, а потоа засилувач од вашиот мобилен телефонски сигнал.Одлична Услуга : 30 дена гаранција за враќање на парите, 1 месец бесплатно замена, и на 2-годишно производителот гаранција.Ако имате било какви прашања или вашето користење на искуство помалку од совршен во секој случај, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој сет, направи за подобрување на Teltonika RUT538 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден а

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

Овој сет, направи за подобрување на Cradle Point ЛАК CBA750 LEVZ 4 G LTE / EVDO јачина на сигналот и податоци автопат, вкл

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

Собранието е потребно.Овој сет, направи за подобрување на Huawei E5373 јачина на сигналот и податоци автопат,

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Се користи за монтирање на Вилсон NMO Антената на возило покрив или слична површина.Бара NMO Антена (се про

На Giga MIMO5 G™ има своја елементи затворен и запечатен да ги заштити своите перформанси дури и во груби сре

На Giga MIMO165 G™ оперативен фреквентен опсег е 4506000 MHz со врв добивка од (варира) d Bi*, хоризонтална отворот на

На Wide Ant25 G™ вклучува една година гаранција период.На Wide Ant25 G™ оперативен фреквентен опсег е 4506000 MHz со вр

На Giga MIMO™ себе мерки 37 На Giga MIMO™ содржи две групи на независни антени (еден сет со +45° поларизација и на д

Овој сет, направи за подобрување на Band Rich R560 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува Wir Eng®'s екскл

Антената се подобрува гласовен квалитет, како и 2 G,3 G,4 G податоци.До 12 d Bi на добивка.Стабилна и подобренио

ПОГОДЕН ЗА СВЕТОТ ПРЕВОЗНИЦИ : Lintratek 4 бендови сигнал бустер поддржува бенд 28(700 MHz) бенд 5(850 MHz) бенд 2(1900 MHz)

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Please wait...