0
clear
  • 1986 Chevy Каприз Lowrider Сина боја Металик со Графика и Бела Врвот 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight 51389
  • -20%
  • -20%
1986 Chevy Каприз Lowrider Сина боја Металик со Графика и Бела Врвот 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight 51389

1986 Chevy Каприз Lowrider Сина боја Металик со Графика и Бела Врвот 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Точно-на-скала детали.Доаѓа во блистер пакување.Официјално лиценцирани производ.Умре-фрлија метално тело и шасија.Димензии приближно L-3.25 инчи долго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ГОЛЕМАТАТО ИЗГРАДБА ИГРАЧКА СЕТ ВКЛУЧУВА сè што вашето дете треба да се создаде совршена градилиштето,

Ние ќе се обезбеди попродажбата на услугата се додека не се задоволни.Тоа е добра декомпресија играчка

Материјал : Умрефрлија автомобил модел, направени од цинк легура, со пластичните делови, гуми, изработка

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани про

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Детални внатрешни работи, над

Вистински работни делови : копање рака се протега и swivels 360 степени, и пред багер лопата топки и го носи.Ко

Детални умрефрлија реплики.Официјално лиценцирани.Ново tooled со сложена одлеаноци.Greenlight произведува умр

Материјали :автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е повеќе отпорни да се и

ДИНО РАНЧОТ се Приклучат на ЗАБАВА Jon, Min, и Мигел и нивните дино најдобри пријатели, со Дино Ранчот возил

Висококвалитетни материјали:автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е пове

Квалитетот на Умрефрлија Модел на Автомобил : Направен од висококвалитетни алуминиумски материјал, па

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително реше

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Mini Kits се оригинални Herpa модели

Преносливи со подароци.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот 12" предни и задни ТОЧКА

Висок Квалитет на Играчка Автомобил : автомобилот е направен од високоодделение цинк легура органски у

Автентично лиценцирани.Умрефрлија тело и гуми.Детални внатрешни работи.Отворање на хаубата, вратите и

Направи модел на автомобил според обликот на оригиналниот автомобил, со врвен изработка и богати детал

За разлика од додавање на овие технички карактеристики на производителот, исто така, overhauled дизајн соодв

Мото Про носи 150cc Мопед Скутер.Целосно Автоматски менувач гарантира лесно, пресвртнагасиоди на операци

Овој производ бродови во пакувањето што го открива она што е внатре и не можат да бидат скриени.Зум и splat

Може да биде деца студентите божиќ роденденски Подарок.Реална изработка и одлична изработка.Погоден за

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Умрефрлија метал

Please wait...