0
clear
  • Parkit360 5K B2 Батеријата Напојува Приколка Џек Комунални Dolly за Лесно Влечење со 2 Hitch Топки Вклучени, Одлична за Camper, Карго, и Брод Приколки
  • -20%
  • -20%
Parkit360 5K B2 Батеријата Напојува Приколка Џек Комунални Dolly за Лесно Влечење со 2 Hitch Топки Вклучени, Одлична за Camper, Карго, и Брод Приколки

Parkit360 5K B2 Батеријата Напојува Приколка Џек Комунални Dolly за Лесно Влечење со 2 Hitch Топки Вклучени, Одлична

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

ГОСПОДАР има ПРИКОЛКА : се Стабилизира, се повлече и сигурно, приколки со овој тешки-должност dolly.ПОВЕЌЕ HITCH ОПЦИИ : се Справи со какви било оптоварување со 20-инчни топката планината адаптер и затегнување бар; 2 hitch топки се вклучени : 2-инчен и 2.31 (5/16) инч.ЕЛЕКТРИЧНИ ДВИЖЕЊЕ : 12-volt батеријата напојува 1.5 HP моторот може да биде вклучен помеѓу високи и ниски брзини или може да се disengaged да овозможи бесплатно, unpowered движење.СИГУРЕН ВЛЕЧЕЊЕ : 4-инчен гуми обезбеди одлична влечење на спакувани трева, фирма чакал, и асфалт; Не се препорачува за употреба на оценки кои се поголеми од 6 отсто.СПЕЦИФИКАЦИИ : Тежина капацитет : 5,000 фунти; Јазик тежина Капацитет : 900 килограми; Боја : Бела; Димензии (L x W x H) : 30 x 15 x 55 инчи; Тежина : 100 фунти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...