0
clear
  • Panasonic ER1511 Професионални Cordless Коса Clipper
  • -20%
  • -20%
Panasonic ER1511 Професионални Cordless Коса Clipper

Panasonic ER1511 Професионални Cordless Коса Clipper

DEN 3538.80

Достапност
Достапно за нарачка

Прецизно сечење На висока прецизност ножеви, Иам нов X Коси сечилото облик кој овозможува поголема сечење површина и испорачува сигурен сечење брзина, Оваа супериорен коса clipper фаќа косата и намалувања тоа без да им се овозможи да одат.Висина прилагодлива контрола на бирање : Прилагодлив од 0.8 до 2.0 mm, во пет 0.3 mm чекори без чешел прилог, со 2 Сечење Должина со 2 Додатоци.Удобен 3 фаза LED батеријата индикатор : индикаторот во 3 фази за време на полнењето.Светлина и да се справи со дизајн : лесен и лесно да се справи, со лесен дизајн го прави тоа како преносни бидејќи тоа е издржлив.Пакет Вклучувајќи : 6 Чешли 3, 4, 6, 9, 12, 15 мм, Полнење да Стојат и да се Залагаме За Чешли, Масло, Четка, Електрични кабелот за Напојување Прифатливо од 110v да 240v.Запечатена Кутија се снабдува со Азија Приклучокот.Дополнителни ЕУ да НИ Plug Конвертор е Снабден со Единица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

Напон моќ : 110240 V / 10 W капацитетот на батеријата : 2500m ACharging време : 3 hours Use време : 180 minutes Size : 182*56*42mm(Поради пр

Овој професионален коса clipper за мажите е многу удобно да се одржи, лесен за употреба и чисти дури и за прв

Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Разноврсна : Мазни рабови се направи професионален ф

Ова електрична фризерски одговараат не само што не е погоден за секојдневна нега во домот, може да се до

Нерѓосувачки челик машина главата, да ги задржи исклучителна по долгорочен употреба, лесно да ги намала

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

Забот на теренот на машина глава може да биде фино прилагодени за да се создаде вашата омилена фризура.Rs

★ Ултра Тивок Работи Ниска DB работи звук за да им помогне на куче, мачка, или други животни, или децата и

Ова електрична фризерски одговараат не само што не е погоден за секојдневна нега во домот, може да се до

Oster Ограничено Издание Обвивка 76 Тешки Монтажни Сечилото Clipper со една Големина 000 Ножот.Исклучителна моќ

Хуманизирано дизајн : керамичка сечење нож може да обезбеди совршена за бричење ефект за мажи,за деца и

Лесен за користење : Остар жилет сечилото и раканаострен рабовите Компатибилен со лесно, па дури и косат

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Погоден Компатибилен со : семејството фри

Совршен дизајн : Ова cordless коса clipper усвојува ергономски дизајн за да се зголемат областите за контакт и д

Направи го скратува за вашето семејство домасо цел да заштедите време или пари, професионални коса clippers

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви пр

Please wait...