0
clear
  • USB Полнење на Вода за Ладење клима уред, Преносни Лични клима уред, Лични Вода Evaporative Кулер, Stepless за Контрола на Брзината, Тивко - за Дома, Отворено, Патување
  • -20%
  • -20%
USB Полнење на Вода за Ладење клима уред, Преносни Лични клима уред, Лични Вода Evaporative Кулер, Stepless за Контрола на Брзината, Тивко - за Дома, Отворено, Патување

USB Полнење на Вода за Ладење клима уред, Преносни Лични клима уред, Лични Вода Evaporative Кулер, Stepless за

DEN 1008.48

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ★[Забрзување на Ладење на Воздухот] : Овој компактен evaporative воздушен кулер може веднаш да се донесе удобно ладно ветре.Ве молиме имајте во предвид дека ова evaporative фан користи вода наместо coolant да се излади на воздухот, која е најчесто се користат во традиционалните клима. ★[Лесен и Пренослив] : тоа може да биде лесно да се постави на било на маса, кафе на маса или ноќни табела.Напојува со голема брзина сечилото фан, тоа може да се постигне стабилна правец, а тоа е брзо ладење на системот за брзо ладење, погодна за отворен за забава време и затворен дом/канцеларија употреба. ★[Тивко и Удобно Проток на Воздух] : постојано променлива контрола на брзината.Овој кул фан носи освежување, мазна, природна освежување бриз.Брзината на evaporative ладилникот може прецизно да се прилагоди за да одговара на вашите точно потреби.Максимална удобност на вашите прсти. ★[Висока Ефикасност и Заштеда на Енергија] : компактен и пренослив ладилникот.Убаво дизајниран и внимателно изградена, за разлика од оние со висока енергија ACs, оваа висока ефикасност воздушен кулер може да ви обезбеди со континуиран ветре во текот на денот, без потреба да се движат на моќ метар. ★[Широк агол Прилагодливи Speed] : широк агол снабдување воздух е удобно, ролетни замав нагоре и надолу, целата куќа е кул.Интелигентни правец на контрола е прилагодлив во три нивоа, брзина е повеќе униформа, силна, стабилна, удобно спиење, висока ефикасност и заштеда на енергија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пренослив, Далечински управуван Evaporative Ладење со заклучување casters.Директно поврзување на црево функциј

[НОВА НАДГРАДЕНА МОЌ КОМПРЕСОР] : 700 W капацитет на ладење, топлински изменувач област се зголеми за 20%, че

Please wait...