0
clear
  • Kitty Кан со Ѓубре на Квалитетот на Расположливиот Затворен Отпадоци Кутија
  • -20%
  • -20%
Kitty Кан со Ѓубре на Квалитетот на Расположливиот Затворен Отпадоци Кутија

Kitty Кан со Ѓубре на Квалитетот на Расположливиот Затворен Отпадоци Кутија

DEN 309.36

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставно отворете ја, вашата мачка користи бањата во тоа за 5-7 дена, а потоа ќе го затвори и го фрли далеку.Секој за 7.5 lbs. 16" L x 16" H x 13.5" В Совршен за патување со вашите мачки, жените за време на бременоста, зафатен пати, и кога вие само треба пауза од отпадоци детали.Се поставува во секунди, што напушти градот и кога дома фрли далеку и се повлече од вашата редовна отпадоци кутија.Обложуваат ќе престане со редовна кутија наскоро.Санитарните.Нема ѓубре прашина да се здив, без отпад да се исчисти, не кутии за чистење, без валкани лажичка милување, нема повеќе за гужва.Удобен.Нема кошница за да дестинации, се прелива, или лажичка.Едноставно крупен и да располага, нема повеќе надевајќи се дека некој друг ќе го чисти ѓубре кутија, пред да стигне дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени на 304 нерѓосувачки челик издржливи.Големина 5*50mm,6*60mm,8*80mm.Тие имаат мазна површина.Крути дизајн

Висок квалитет обновена одржување комплет.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет, страница принос

【Санитарни Спакувани】 : Секој четка за заби главата опремени со прашина маска потоа затворен во пласти

Пирсинг Комплет : 140 PCS професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба за пирсинг ( Нос, Nostril, Веѓа,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

Пакетот Вклучува : 2 парчиња розова боја на ноктите спа сад, лесно да ги исполни вашите секојдневни потре

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

За 3cm stamper главата, одговара најмногу на ноктите големини, Желе силикони ви помогне да ги собереш модели

Адаптер за поврзување на црево или делови од различни видови.Фитинг црево се поврзува на компресија мон

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка Стапче ги поставува стандардите за Полнење DIY сјај дизајн секо

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

Имаат добра товарот капацитет.Направени од високо материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е силен, издр

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

ФИКСНА НИЗОК ПРОФИЛ, ТВ МОНТАЖА Голем Екран ТВ монтажа заградата наменета за голем екран ТВ & монитори к

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

БРАДА & КОСА ТРИМЕР Вклучува 8 боја кодирани водичи за 45 уникатен средување на должини, Екстра Остри Нож

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Тајната Отпадоци Кутија – Скриете вашиот писе отпадоци кутија од видете во секоја соба благодарение на

Тешки Конектор : Ова kmr 400 кабелот е со SMA Машки N Машки адаптер и тешки конектор се направени од цврст меч.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Се продаваат како 25 / Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спр

АЖУРИРАНИ ШОК АБСОРБЕНТА ТЕХНОЛОГИЈА : Neoera магнетна врата тапа употреба изграден во иновативни хидраул

Please wait...