0
clear
  • Ветеринар е Најдобро Куче Четка за заби | Лесно Чистење на Забите за Куче Стоматолошка Заштита, Совршен за Кучиња и Мачки | Доаѓа Со 10 Мека Прст Четки По Пакет
  • -20%
  • -20%
Ветеринар е Најдобро Куче Четка за заби | Лесно Чистење на Забите за Куче Стоматолошка Заштита, Совршен за Кучиња и Мачки | Доаѓа Со 10 Мека Прст Четки По Пакет

Ветеринар е Најдобро Куче Четка за заби | Лесно Чистење на Забите за Куче Стоматолошка Заштита, Совршен за Кучиња

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оралното ЗДРАВЈЕ НА ВАШИТЕ FINGERTIP - На влакната на секоја Ветеринар е Најдобро Куче Четка за заби ефикасно да се намали плак и забен камен, спречување на орални болести, и веднаш freshens вашето домашно милениче здив.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Нашата мека прст четки се нежно на вашето домашно милениче е непцата, но тешко кога станува збор за отстранување на плак и забен камен за куче стоматолошка прават лесно.СИТ се ВКЛОПУВААТ - Други брендови се една големина која е идеална за сите, што значи една големина одговара на речиси никој.Кучето четки за заби се направени за да се формира на вашиот прст додека сте целна тешко да се постигне места без четка за испаѓање.Отворање на е 3/4 инчи во дијаметар.БЕЗБЕДНА ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ, BPA FREE - Нашата вредност пакет вклучува 10 ултра мека прст четка дека е безбедно да се користи за мачка или куче стоматолошка заштита.Идеален за воспоставување секојдневно четкање рутина за вашето куче, маче, куче или мачка.КОМПЛЕТНАТА ГРИЖА за ЗАБИТЕ во Пар со Ветеринар е Најдобро Ензимски Стоматолошки Гел Паста за заби за Кучиња за здрава забна режим помеѓу годишен чистење на вашиот ветеринар или ветеринарна ординација.Паста за заби е за кучиња само.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Строги процес, чист памук, без адитиви, без флуоресцентни агент безбедно, без стимулација.Еколошки харт

Тоа може да се чистат кутре забот и да се задржи здрав.Прст дизајн е креативен и лесен за користење, подо

Кликнете прилагоди режим again3.Ортодонтски чистење на владата е усвоен за да се постигне длабоко чистење

ПОСЕБНИ УСНАТА ШУПЛИНА ГРИЖА КОМБО СЕТ : Секоја кутија има 8 силикони прст четки за заби,Можете исто така

Можете да ги користите милениче' s прст четка за чистење на забите, и да го користите на задната да се исч

Помогне на вашето дете да развие добра грижа за забите навики 360 ° четка глава : тридвострано мека четка

Чистење на уста, отстранување на храна остатоци и лош здив имајќи го свежи.Мултибоја опција, опремен со

????【Креативни Uоблик Дизајн】 Ергономски Uоблик четка главата, погоден за формата и механика на детските

Направен од висок квалитет на меки силиконски материјал, да ги задржи вашето домашно милениче забите од

Функција : да се Отстрани заболување на непцата, лош здив и орални инфекции, одржување на здрави домашни

【Премиум Материјали】Направени од храна одделение силиконски.Safe материјал, нема посебен мирис, бебе ко

Спецификација : 26 години, 98mm long612 години, 103mm long Applicable луѓе : 212 години baby Shelf живот : 5 years Color : розова,зелена,y

Секое домашно милениче дентална хигиена (четка за заби има мала и голема четка главата да ви помогнат еф

На хартија се справи со е безбедна и здрава за бебиња 3 D бран шема, може да се исчисти устата 360°.????♂️【Бе

Овие прст четки за заби се совршено дизајнирани да ви помогне да ги чисти забите.Едноставен и лесен за у

Еден сет cantain долго се справи со четка за заби, масажа прст четка за заби и чист прст четка за заби.Тоа мож

360° четкање на заби е повеќе научни и ефикасен начин за чистење на вашето бебе уста.Дршката е удобно да с

????【Лесно четка вашето дете заби】 Дизајниран да се чисти темелно дете забите.Деца секогаш сакаат да јад

Мала Големина за 26 години деца, Големи Димензии 612 Години ✔【Удобноста и Безбедноста】Лесно зафат се спр

Парична казна изработка обезбеди практичност и издржливост за долго отсуство.Погоден за кучиња, мачки

♬【UОблик Дизајн】360 Чистење Метод Со своите Uформа четка глава, Совршено се постигне тридвострано монти

Посебни Uоблик Дизајн : Различни од традиционалната четка за заби, ние ги користиме уникатни Uоблик четк

Точка Име : Прст Toothbrush Material : Silicone Quantity : 1 Pc Features : Лесен за Употреба, Чистење на Забите, Пет Accessory Size : 2...

Please wait...