0
clear
  • 32PCS Тело Пирсинг Комплет, Disponsable Пирсинг Стеги и Пирсинг Игли во Собата за 316L Staineless Челик 14G 16G 18G 20G Сребро Стомак Папокот Усна Веѓа Носот Tragus Септумот Прстен Пирсинг
  • -20%
  • -20%
32PCS Тело Пирсинг Комплет, Disponsable Пирсинг Стеги и Пирсинг Игли во Собата за 316L Staineless Челик 14G 16G 18G 20G Сребро Стомак Папокот Усна Веѓа Носот Tragus Септумот Прстен Пирсинг

32PCS Тело Пирсинг Комплет, Disponsable Пирсинг Стеги и Пирсинг Игли во Собата за 316L Staineless Челик 14G 16G

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; Две Пирсинг Стеги или Форцепс дојде во запечатен индивидуални пакет, нови и некористени.За еднократна употреба.ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ : 32 PCS пирсинг комплет игли и стеги содржи сè што ви е потребно за DIY пирсинг.Телото пирсинг комплет може да се користи за пирсинг Стомак, Јазик, Брадавица, Labret, Eybrow, Усна, Септумот, Tragus, Хеликс, ' Рскавицата, и Daith.ТЕЛОТО ПИРСИНГ НАКИТ СЕТ : 2 парчиња папокот прстен(14 G=1.6 mm*10*5/8мм); 2 парчиња брадавица прстен(14 G=1.6*14*5mm); 2pc усна прстен(16 G=1.2*8*3/4mm);2 парчиња веѓа прстен(16 G=1.2*8*3мм);2 парчиња УВ јасно barbell(14gauge-1.6*16*5mm); 2 парчиња заробеништво носот прстен (16 G=1.2*8*3мм); 2 парчиња носот завртка studs(20 G=0.8*7*2mm);2 парчиња L-облик CZ носот студ(20 G=0.8*7*2mm); 2 парчиња на С-во облик на нос прстен(18 G=1.0*8мм); 2 парчиња Tragus Обетки(16 G=1.2*6mm);.ПИРСИНГ АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ : 2 парчиња расположливиот пирсинг стеги,1pc-Триаголник pennington форцепс дупчиња; 1pc-септумот стеги; 8 мешани пирсинг игли 14 Мерач 16 Мерач 18 Мерач 20 Мерач (2 парчиња на секоја големина); Еден пар disponsable ракавици;.ПО УСЛУГА : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Нашата услуга тим ќе се одговори и да ви понуди задоволително решение во рок од 24 часа.Или можете да ја објавите вашата прашања во Q&А. Доколку големината не е соодветен,pls се врати преку "Онлајн Враќа Центар",добивање замена за FBA објект со бесплатно бесплатно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Тесни одговара, блиска соработка, мала празнина, голема флексибилност, лесно да доаѓаат и си одат,безбед

Тешки Конектор : Ова kmr 400 кабелот е со SMA Машки N Машки адаптер и тешки конектор се направени од цврст меч.

ОДЛИЧНА ЦРВЕНО СВЕТЛО УРЕД : Авторазвиени од Трети Чип вклучува 630, 660, и 850 бранови должини, што значи наш

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

Имаат добра товарот капацитет.Направени од високо материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е силен, издр

Прилагодлив на рака, во согласност со начелото на ергономијата, одговара на ширината на физиолошките ка

АЖУРИРАНИ ШОК АБСОРБЕНТА ТЕХНОЛОГИЈА : Neoera магнетна врата тапа употреба изграден во иновативни хидраул

На закачалка можат да го издржат многу на телесната тежина и останете стави без паѓа.Уживајте во метежо

Вклучени : 2 Алатка Кутија Вратоврска Надолу Сетови (4piece сет, со хардвер).Големина / Димензии : Алуминиум м

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

Направени на 304 нерѓосувачки челик издржливи.Големина 5*50mm,6*60mm,8*80mm.Тие имаат мазна површина.Крути дизајн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Две 12 V 22 Ah SLA Замена на батерии за Гордост Мобилност Гого Ултра X Количка MKB ES17 12 скутер количка за замена

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка Стапче ги поставува стандардите за Полнење DIY сјај дизајн секо

ДОВЕРЛИВИ КОМПАНИЈА.Брада Снабдување производи се продаваат во продавници низ САД & Канада од 2014 година

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...