0
clear
  • Инвалидска количка Педалата Подлога,Хендикепирани Количка Педалата Нога-Остатокот Издигнувајќи Подлога Нога Перница Заштитник Додаток(22241 инчен -Сина)
  • -20%
  • -20%
Инвалидска количка Педалата Подлога,Хендикепирани Количка Педалата Нога-Остатокот Издигнувајќи Подлога Нога Перница Заштитник Додаток(22241 инчен -Сина)

Инвалидска количка Педалата Подлога,Хендикепирани Количка Педалата Нога-Остатокот Издигнувајќи Подлога Нога Перница

DEN 1113.36

Достапност
Достапно за нарачка

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписерии изработка, мазна рутирање, не е лесно да се исклучите, специјално наменет за сите хендикепирани инвалидска количка.Тоа е лесно да се инсталира и користи, лесно да се поправи околу количка нога столче, и практично да се движат.Направени од високо квалитетна кожа и памучни материјали, трајни и носат-отпорни.Лесен за одржување и чистење, колку што тоа е суспендиран со еден партал, тоа може да се користи за долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка Стапче ги поставува стандардите за Полнење DIY сјај дизајн секо

Се продаваат како 25 / Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спр

Тешки Конектор : Ова kmr 400 кабелот е со SMA Машки N Машки адаптер и тешки конектор се направени од цврст меч.

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен Од Квалитетот Инженер Дрво Со Убаво да Заврши, Па Тоа се Вклопува Во Со Твоит

Две 12 V 22 Ah SLA Замена на батерии за Гордост Мобилност Гого Ултра X Количка MKB ES17 12 скутер количка за замена

Тесни одговара, блиска соработка, мала празнина, голема флексибилност, лесно да доаѓаат и си одат,безбед

Едноставно отворете ја, вашата мачка користи бањата во тоа за 57 дена, а потоа ќе го затвори и го фрли дале

БРАДА & КОСА ТРИМЕР Вклучува 8 боја кодирани водичи за 45 уникатен средување на должини, Екстра Остри Нож

Адаптер за поврзување на црево или делови од различни видови.Фитинг црево се поврзува на компресија мон

На закачалка можат да го издржат многу на телесната тежина и останете стави без паѓа.Уживајте во метежо

Висок квалитет обновена одржување комплет.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет, страница принос

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да се лизна лево или десно за да идеа

Премиум Материјал : Подобро Смола и Безбеден за вас.Овие шарм се направени на супериорен смола, здрав и н

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврсти

Тајната Отпадоци Кутија – Скриете вашиот писе отпадоци кутија од видете во секоја соба благодарение на

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【ФДУ РЕГИСТРИРАНИ, DRUGFREE ЛАДНО ЛАСЕРСКА ТЕРАПИЈА】 IASO користи напредни ниско ниво ласерска терапија (LLLT)

Please wait...