0
clear
  • Moonybaby ТипВ Add-On Камера Единица за Moonybaby Доверба Серија Модел - Доверба 30 и Доверба 50
  • -20%
  • -20%
Moonybaby ТипВ Add-On Камера Единица за Moonybaby Доверба Серија Модел - Доверба 30 и Доверба 50

Moonybaby ТипВ Add-On Камера Единица за Moonybaby Доверба Серија Модел - Доверба 30 и Доверба 50

DEN 700.80

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилен со Moony Baby Број на Модел на 55933, 55933-2 T, 55935, 55935-2 T】го бројот На моделот може да се најде на налепница на дното на камерата или рачни единица. 【Следење на Повеќе Соби/Деца】со додаток на камерата до 4 вкупно.AC Адаптер е вклучен. 【Add-On Камера Enable Auto Scan Функција】со 10 секунди пауза помеѓу собите. 【КАМЕРА ЅИД ПОДГОТВЕНИ】Камера вртливата доаѓа со универзална заеднички дизајн овозможува оптимално позиционирање на бебето, за tabletop или ѕид монтирање (монтажа завртки се вклучени).Moony Baby услуги на Клиентите се на располагање да ви помогне во изнаоѓање на Додавање На Камера која е компатибилна со вашиот систем и може да се постигне согласност на лице/книга【Moony Baby Следи】.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[2800 R Криви Следи] Завиткување околу вашата визија како театарот екран, 24"криви следи опфаќа поширока обл

НОВ ПОГЛЕД : Оваа 1500 R криви гејмерски монитор овозможува една навистина извонредно искуство кое го нуди

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Монитор на вашиот персонал во theoffice за да се избегне нивната леб и на работното место.Приклучок во camerato н

На алуминиумска кутија е безбедно спакувани, целосно опремени, батерија со свои батеријата.Со оваа подв

Full HD со продолжување на 960p обезбедува висок квалитет на сликата, и благодарение на специјална функција

Фот за MBP855 CONNECT MBP855 CONNECT2 MBP855 CONNECT3 MBP855 CONNECT4 Родител Единица,MBP844 CONNECT Родител Единица,MBP845 CONNECT Родител Едини

[Двојно камера] Еден приказ може да биде поврзан со две камери, лесно се следи две бебиња [Двонасочна пов

[Висока резолуција 5инчен колор LCD екран] ви овозможува јасно да се види во секое мало движење на вашето б

27" UHD (3840 x 2160) широк екран IPS NVIDIA GSYNC Крајната Солза Бесплатни Игри Екранот.Освежете го Оценувате : 120 Hz (Over C

Philips Eлинија 28" LCD монитор со Ultra Clear 4 K UHD 3840x2160 резолуција со 10малку IPS панел за производство на 1.07 милијард

Фотографирањето и снимањето, погоден за компјутер, видео повици, онлајн предавања, портрет собирање, си

【Иновативни Антиотсјај Дизајн Мат Дисплеј】UPERFECT првиот надгради мат дисплеј е подобро антирефлективе

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ДВЕ НАЧИН за РАЗГОВОР И ИНФРАЦРВЕНА НОЌ ВИЗИЈА : Highsensitivity микрофон и звучник, може да се реализира двонас

USB допир порта, исто така, потребно моќност, па можете да се обидете да моќ на екранот и екран осетлив на д

24" класа (23.8" повидок) AOC гејмерски монитор со 1920 x 1080 Full HD Резолуција VA панел.Ограничено издание на црна fram

Преку ВОКС (voice control) wake‑up функција, звукот на бебето страна ќе предизвика LCD приемникот да ја работат (на

1 in Package Тежина : Appox 7) за секој(Исклучено)Работна Температура : 10°~+60°Складирање Температура : 40°~+70°Бебе Г

Исклучително е видете во согласност, живописни бои низ широк агол на гледање вклучена страна Во Авион П

Нуди чистото оптички јасност и допир издржливост.Екранот на допир е затворен против нечистотија, прав и

HD бебе монитор : автоматско следење следење во текот на денот, раскажување приказни да се игра детски пе

Компатибилност : Овој адаптер работи со Vtech Бебе Монитор VM321 VM333 VM3212 матичната единица.Влезен напон : AC 10024

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличе

Прекрасен приказ : тридвострано ultrathin рамки за дизајн во 4 K UHD (3840 x 2160) резолуција ви овозможува да уживат

Тоа има вграден сензор на температура, со кој може да се информираат на вашето бебе е чувства и да ви пом

3,5инчен големи HD боја LCD монитор : реално време поголеми видео, видео бебе монитор 2.4 GHz безжична и дигитал

✦БЕЗБЕДНОСТ Замена на Производот! (НеОЕМ но, 100% Компатибилен).Сите наши производни линии се стави низ р

Please wait...