0
clear
  • 8 Листови 8x6x1/5 Тешки Голема Чувствува Мебел Влошки, Само Лепило & Cut во Било која Форма, Анти Нула Кат Заштитници за Тврдо, Плочки, Ламинат Тротоарите (4Colors)
  • -20%
  • -20%
8 Листови 8x6x1/5 Тешки Голема Чувствува Мебел Влошки, Само Лепило & Cut во Било која Форма, Анти Нула Кат Заштитници за Тврдо, Плочки, Ламинат Тротоарите (4Colors)

8 Листови 8x6x1/5 Тешки Голема Чувствува Мебел Влошки, Само Лепило & Cut во Било која Форма, Анти Нула Кат Заштитници

DEN 1142.40

Достапност
Достапно за нарачка

Големи се Чувствува Листови - сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за да се исполнат различни потреби, совршен за сите тешки мебел, за да обезбеди најдобра заштита за вашиот дрво, ламинатни или плочки на подот, внимателно да се заштити површината од гребнатини и scuffs.Најдобра Заштита - Да се создаде shield помеѓу подот и мебел, клупи & tabletops, да се спречи вашата површини од добивање гребнатини, nicks, и вдлабнатини, додека намалување на бучавата и елиминирање на вибрации.Тешки - Направен од високо-густина чувствува, и издржливи и долготрајни да се обезбеди секоја подлога служи подолго, исто така ќе ви овозможи да се движат мебел лесно и тивко.Силно Лепило - Нашите себе-стап мебел влошки имаат здрав лепило кое ќе ги почувствува мебел влошки во место цврсто.Лесно да се Примени - Овие се чувствува кат заштита влошки можат да бидат отсечени во било форми за да одговара на било каков вид на мебел.Сите што треба да направите е само да се отсечени подлога треба, кора исклучите леплив слој, се држи на влошки за вашиот мебел.Совети : ве Молам исчисти стол нозете и други мебел нозе пред да се држиме чувствува влошки за најдобар ефект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Супер во Изведба : Изработени од мек силикон кој ќе се обезбеди високо материјал перформанси од гума бра

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 1 x Алуминиум Диск.Име на производ : Алуминиумско Диск; Тежи

Ви благодариме за вашето разбирање.Употреба на високо‑квалитетни пластични и гумени материјал, издржл

【УБАВА И АНТИ ' РЃА】Прилагодливи мебел нозе орев и конец површина од поцинкуван синтеза, формирање маз

Нето Тежина : 15g; Пакет Содржина : 48pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер

Количина : 128pcs Цилиндрична Форма.Големина на & Материјал : 0.47 инчен дијаметар * 0.16 инчен дебелина, висока

Силикони Со Чувствува Влошки 【Она што Ќе Добиете за】32 парчиња Стол нога капи, доволни количини за да мо

5 x 120 инчи, вкупната должина е 480 инчи, и дебелина околу 3 мм / 0.12 инчен; Можете да ја исечете ги во било која

Објектот Пакет Количина : 200 | Големина Име : 30 Duro.Нашите производи им помогне на секој од DIYers да инженери

Гумени влошки ќе не носат и нула земјата и заштита на мебел и земјата.Употреба на високо‑квалитетни пла

Лепило браник влошки количина : 90 парчиња (40 парчиња цилиндрична форма, 50 парчиња hemispherical форма); Добар за

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

✅ СОВРШЕН ПАР – Овој пакет ги вклучува нашите две најпопуларните групи на EZ се Движи Мебел Слајдови...

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 99(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

НАЈДОБРА ЗАШТИТА&АНТИ НУЛА Место нашата чувствува мебел влошки за нозете на вашиот мебел, вклучувајќи

【Повеќе Квантитет, Подобар Квалитет】пакет на 200 парчиња гума кабинет вратата браници во пакет, поголем

3 X4 CMPACKAGE ВКЛУЧУВА : 4 / 8 / 16 / 32 / 64 / Еез x Чувствува маса и стол заштитна cover NOTES : Поради различни следи и свет

Пакет од 40 парчиња 18 / 22 / 25 / 28 / мм дебел мебел увеселителен парк, ноктите тип најлон подлога кат заштита п

Нашите нови силикони стол нога опфаќа додаде чувствува влошки, кои може да го намали отпорот и триење во

【Силикони и се Чувствува Материјал】На чувствува мебел влошки е мека може да се заштити вашиот тврдо ка

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

Please wait...