0
clear
  • Gitzo GT2542 Mountaineer Tripod Серија 2 4 Дел (Црна)
  • -20%
  • -20%
Gitzo GT2542 Mountaineer Tripod Серија 2 4 Дел (Црна)

Gitzo GT2542 Mountaineer Tripod Серија 2 4 Дел (Црна)

DEN 2591.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Реверзибилна колона.Изградена во кука.Изградени од Јаглерод точно.G-Кодот Ултра нога логови.Поддржува до 39lbs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CP30S4 II Компактен / Travel 10 X Карбонски Влакна Tripod Алатка за Полнење Скок Нозе Гумени Нозе FLM 10 Година Огран

Live View Голф tripod адаптер лесно & флексибилна употреба.Алуминиумски адаптер род, се вклопува во било кој ст

Спецификации : 4 нога делови; максимална висина 59.Против корозија.Карбонски влакна нозе за леснотија и ц

Please wait...