0
clear
  • Микрофибер Duster Колектор со Продолжување Пол 15-100 inche Перат Свиткување Продолжи Duster Колектор за Чистење High Таванот Фанови Покривот Опфаќа Пајажина Четка Влажна или ?
  • -20%
  • -20%
Микрофибер Duster Колектор со Продолжување Пол 15-100 inche Перат Свиткување Продолжи Duster Колектор за Чистење High Таванот Фанови Покривот Опфаќа Пајажина Четка Влажна или ?

Микрофибер Duster Колектор со Продолжување Пол 15-100 inche Перат Свиткување Продолжи Duster Колектор за Чистење

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

МОЖЕ да ДОСТИГНЕ ВИСОКИ ТАВАНИ : Ова telescoping микрофибер duster со екстра долг пол, може да достигне 100 инчи кога целосно продолжен, лесен за чистење тавани,cobwebs,ѕидовите, таванот фанови, и светилки.Нема повеќе столици или опасни скали да се искачи на.МИКРОФИБЕР & НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПОЛ : Ова тавански вентилатор duster направен од висок квалитет на микрофибер материјали со нов дизајн нерѓосувачки челик пол, не рѓа и има долг во живо време.BENDABLE & FLEXIABLE ГЛАВАТА(Надградба) : ние инсталиран Мека Гума Совет на врвот,Помага во спречување на врвот од гребење на површината,На микрофибер главата е флексибилен и bendable.Можете да се наведнуваат на сите агли како што треба.И прилагодување на пол за чистење на ниско место како тастатура, кујна, прозорец ролетни, слика рамки, телевизиските екрани, и во внатрешноста на вашиот автомобил.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & СКЛАДИРАЊЕ:Само поставете ја главата надвор од телескопски стапче, натопете ја во топла вода, се измијат, и да се исуши.Ние сме исто така дизајнирана база на проширување на прачка со виси дупка да се направи за складирање многу простор-пријателски.LAZYCOTTAGE УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние никогаш нема да се произведуваат евтини и полоши производи, и секогаш се обезбеди на клиентите со квалитет на производите и квалитетни услуги.Ако имате било какви прашања во врска со пердув dustwe ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Bendable главата за тешко да се постигне места.Монтажни главата е машина перат.Не метежот микрофибер ракаво

Она што ја прави Калифорнија Автомобил Duster работа, па неверојатно добро е специјална мешавина на трајно

Така што секогаш ќе се чувствувате удобно додека ги користите нашите duster.Оваа duster е одлична опција за до

Микрофибер глава : На duster глава е направен од микрофибер, која може да се доста издржливи, апсорпција на

Микрофибер РаководителКој иновативни сплит влакна технологија, како И duster статични adsorbs прав, полен и к

Фан ножеви , агли, ролетни, неправилни за маси и столови е полесно и побрзо.Спецификација : Предмет Тип : Du

Користење на дебели нечистотијаграбање гребени и бразди, нашиот моќен сув убедливо облека оставете го

6 Инчен Ној Plume Прашина Главата.Ној Стигнале Duster 16 Инчи Во Целина.Производителот Дел Бр : R16 G.Ној Стигнале

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та

Интересни и Практични : Електрични спин duster ви дава неконтролирано потреба да прашина, бидејќи тоа е мно

❣Лесно да се постигне висок области : Plumero има флексибилна и bendable duster со продолжителен пол, стигнат до 34.9

Тоа им овозможува на повеќе од 5000 пати на употреба, што резултира во штеди многу енергија.Ве молиме овоз

Продолжи Пол== Со можност да биде продолжен пол Совршен за чистење на високи, тешко да се постигне места

✔ Кој иновативни сплит влакна технологија, Ефикасен, лесен, многу издржливи и со супериорен квалитет, с

Опремени со долга рачка, која е ергономски и лесно да се чисти високи објекти.Ве молиме да земете во реал

Овој мултифункционален децата таблета е опремен со mail400 MP2 quad core ПРОЦЕСОР, 512 MB RAM меморија + хард диск мем

Направен од висок квалитет, овој удар е рѓа отпорен и издржлив.Мала големина и лесни, тоа е погодно да се

Произведени од страна на : UNISAN.Се продаваат како 1 EA.UNISAN Стигнале Пердув Duster, Пластична Рачка Протега 9" да

Миење на рацете нема да наштети на вашиот ној пердув или влијае на нејзината собирање на способност, но

Може и директно да се чисти од прашина отстранување четка со вода, и потоа се присилува тоа се исушат да

Please wait...