0
clear
  • FingerAngel 21Pcs Помине Печат Плоча Поставена 16Pcs Микс Дизајн Печат помине Уметност Плоча + 2Nail Stamper + 2Scraper+1Pcs Случај Ноктите Уметност Печат Плоча Scraper Stamper Поставите Остава ?
  • -20%
  • -20%
FingerAngel 21Pcs Помине Печат Плоча Поставена 16Pcs Микс Дизајн Печат помине Уметност Плоча + 2Nail Stamper + 2Scraper+1Pcs Случај Ноктите Уметност Печат Плоча Scraper Stamper Поставите Остава ?

FingerAngel 21Pcs Помине Печат Плоча Поставена 16Pcs Микс Дизајн Печат помине Уметност Плоча + 2Nail Stamper +

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤ Пакет се Вклучени : 16 Компјутери помине уметност плочи, 2 stampers, 2 гребење, 1 Складирање Торба.Поради различни лак квалитет, некои лак не е погоден за печат, ве молиме да го изберат правото лак.Ве молиме обидете се повторно, ако не можете да префрлувате дизајнот на stamper за прв пат. ❤ DIY Помине Уметност : Нашите нокти печат плочи изработени во високо квалитетни нерѓосувачки челик, дебелина доволно за да се осигура нема да се наведнуваат; секоја дефиниција се покриваат со проѕирно сини филм кој може да го спречи заштитени од гребнатини и оштетени.Тоа се идеални за почетници и професионални помине уметници да дизајн свој стилови. ❤ Различни Слика Модели : писмо, флорални, гроздобер, цвеќиња и така натаму со Finger Angel.Одлична помине уметност печат; уживаат помине уметност на вашиот сопствен дома лесно.Тоа е aslo прекрасен подарок за Божиќ. ❤ Лесен за Употреба : се Применува на ноктите боја на вашата избрана шема; употреба на scraper да се отстрани вишокот боја.Притиснете го stamper надолу за дизајн и да се создаде уникатен и симпатична decals или налепници. ❤ Слатка Користење Совет : Pls кора исклучување сина заштита на филмот пред да го користите, пренос на слика со обновливи јасно желе, и печат на плоча со stamper.Трикот е да се направи movment од 45 степен брзо да се печат на фигура на плоча, со пракса можете да префрлувате добро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

БРАДА & КОСА ТРИМЕР Вклучува 8 боја кодирани водичи за 45 уникатен средување на должини, Екстра Остри Нож

Тајната Отпадоци Кутија – Скриете вашиот писе отпадоци кутија од видете во секоја соба благодарение на

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

✪ УНИВЕРЗАЛНА ТВ МОНТАЖА : Вклопат за повеќето 2655 инчен Телевизори до 72lbs.Достапни VESA Големина : 75*75mm, 100*10

ДОВЕРЛИВИ КОМПАНИЈА.Брада Снабдување производи се продаваат во продавници низ САД & Канада од 2014 година

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; Две Пирсинг Стеги или

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен Од Квалитетот Инженер Дрво Со Убаво да Заврши, Па Тоа се Вклопува Во Со Твоит

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.2 mm / 0.05"; Раководител Кол : 2.5 mm / 0.1"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

АЖУРИРАНИ ШОК АБСОРБЕНТА ТЕХНОЛОГИЈА : Neoera магнетна врата тапа употреба изграден во иновативни хидраул

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка Стапче ги поставува стандардите за Полнење DIY сјај дизајн секо

Пакетот Вклучува : 2 парчиња розова боја на ноктите спа сад, лесно да ги исполни вашите секојдневни потре

ФИКСНА НИЗОК ПРОФИЛ, ТВ МОНТАЖА Голем Екран ТВ монтажа заградата наменета за голем екран ТВ & монитори к

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Направени на 304 нерѓосувачки челик издржливи.Големина 5*50mm,6*60mm,8*80mm.Тие имаат мазна површина.Крути дизајн

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

ОДЛИЧНА ЦРВЕНО СВЕТЛО УРЕД : Авторазвиени од Трети Чип вклучува 630, 660, и 850 бранови должини, што значи наш

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа црна пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот ѕ

На закачалка можат да го издржат многу на телесната тежина и останете стави без паѓа.Уживајте во метежо

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

Пирсинг Комплет : 140 PCS професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба за пирсинг ( Нос, Nostril, Веѓа,

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврсти

Прилагодлив на рака, во согласност со начелото на ергономијата, одговара на ширината на физиолошките ка

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

Please wait...