0
clear
  • EWUY ноќта на Вештерките Тиква Резба Комплет за Деца 12pcs Професионални Pumpkin Carving Алатки Тешки Нерѓосувачки Челик Тиква Резба Нож во Собата за Sculpting Тиква Фенер Украси ?
  • -20%
  • -20%
EWUY ноќта на Вештерките Тиква Резба Комплет за Деца 12pcs Професионални Pumpkin Carving Алатки Тешки Нерѓосувачки Челик Тиква Резба Нож во Собата за Sculpting Тиква Фенер Украси ?

EWUY ноќта на Вештерките Тиква Резба Комплет за Деца 12pcs Професионални Pumpkin Carving Алатки Тешки Нерѓосувачки

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Pumpkin Carving Комплет 12pcs】 : Нашата надградена верзија ноќта на Вештерките тиква резба комплет професионални 12 Pcs вклучуваат 5 Pcs основните резба комплет,6 Pcs детали sculpting алатка за & a носи торба.Основни алатки за да го издлаби рамка, детали tools да се дизајнира конкретна форма. 【Upgarded Верзија 】 : 5 Pcs основните pumpkin carving алатки за деца е наменета како надградена верзија,не се лизга пластични смешко се справи со дизајн е безбеден за деца.Ножеви се направени од тешки-должност нерѓосувачки челик,повеќе цврсти и издржливи од другите, не е лесно да се кршат. 【Корисни Pumpkin Carving Комплет】 : со Користење на овој сет на pumpkin carving tools да се направи тиква фенер заедно за ноќта на Вештерките.Тоа е добра алатка за подобрување на родител-дете односи и корисен начин да се стимулира детската креативност. 【Лесно за Чување】 : Pumpkin carving алатки сет со носи торба е вистински удобен,можете да ги зачувувате тоа по користи тоа,не загуба,до следната ноќ на Вештерките за употреба.Исто така, можете да го носат на вашиот пријател дома да се заедно во секое време !. 【Повеќе Апликации】 : Тиква резба нож го поставите не само што може да се користи за ноќта на Вештерките тиква фенер резба,но, исто така, може да се овошје и зеленчук, за да ги красат јадење.Тоа е избор на голем број хотел готвачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бренд : Gorham.Модел : Број 75 Тип : Печено Резба Во Собата.Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Gorham.Број 75 о

Професионални Месо Резба Нож Set е направен од највисок квалитет, рѓаотпорни, лесно за одржување нерѓосу

Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 19001940 Бренд : Whiting.Модел : Адам.Тип : Set.Адам Од WhitingGorham Sterling silver Печено Рез

Модел : Рондо.Бренд : Gorham.Тип : Set.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Пост1940 Година Рондо Од Gorham Sterling silver Печ

Производител : Shreve, Тип : Печено Резба Во Собата.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 19001940 Бренд : Shreve.Модел :

Please wait...