0
clear
  • Xinart Двојна Совет Пенкала за Cricut Создателот 3/Одлуки/Истражуваат 3/Air 2/Воздух, Dual Совет Маркер Пенкала Сет на 36 Пакет Пишување Цртање Пенкало Компатибилен со Cricut Маши?
  • -20%
  • -20%
Xinart Двојна Совет Пенкала за Cricut Создателот 3/Одлуки/Истражуваат 3/Air 2/Воздух, Dual Совет Маркер Пенкала Сет на 36 Пакет Пишување Цртање Пенкало Компатибилен со Cricut Маши?

Xinart Двојна Совет Пенкала за Cricut Создателот 3/Одлуки/Истражуваат 3/Air 2/Воздух, Dual Совет Маркер Пенкала

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

????[Пенкала за Cricut Машина за Сечење]Xinart двојна совет пенкала се дизајнирани специјално за Cricut Создателот 3/Одлуки/Истражуваат 3/Air 2/Воздух, тие пишуваат и да подготви совршено во машина за сечење, како и со рака.Ова пенкало собата е неопходен елемент за Cricut додатоци. ????[33 Бои Двојна Совет Пенкала]-Xinart пен збир на двојна совет пенкало маркери доаѓа со неверојатни 33 единствени и различни боја опции да изберете од, богати и живописни бои ќе се разбуди вашата уметничка креативност.Оваа двојна совет пенкало за cricut машина за сечење има 0.4 совет и 1.0 совет, овој пригоден dual-совет дизајн ви овозможува лесно да ги префрлате помеѓу создавање јасни детали и полагање надолу дебели, тенки, или различни линии во еден удар. ????[Мулти-Цел]-Xinart пенкала за cricut се прекрасен за подигање на вашиот домашен картички, украси за роденден bashes, покани и други цртање/боење занает проекти.Вие не треба да биде calligrapher да напишете беспрекорна букви и прецизни илустрации на вашиот следен хартија, занает!Добар спектар на бои даде живот на вашиот занает одлуки. ????[Премиум Квалитет Мастила]-Xinart пенкала употреба на база на вода, киселина-бесплатно, и без мирис мастило која е долга-трајни и брзо да се исуши со брилијантен и живописни бои. ????[Организирано Складирање]-складирање случај на води материјали организирана за патување и секојдневниот лесен пристап.Со цел да се продолжи работниот век на пенкало, ве молиме да се стави на пен капа во време кога не се во употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стигнале затворање.Пресвртакција стигнале пенкало механизам кој обезбедува дека мастило ќе трае долго

♥ Материјал стакло натопена пенкало е направен од висок квалитет кристално стакло со отпорни на топли

Ако не се чувствувате 100% задоволни, ве молиме слободно да ни email.VOROME Метален Маркер Пенкала Се Добри Пода

Uchida Ле Пен има мазна пишување микрофини пластични точка и елегантни барел дизајн.Тие се одлични за бизн

Safe нетоксични, водоотпорен, fadeproof, некрварење и совршен натпревар со акварел маркер за четка букви и црт

Голема Точки!Голема Забава!Бескрајни Креации : Popoff капа и точка далеку.Луди Точки е совршен маркер за ма

МАГИЧЕН ОБНОВЛИВИ : Пишување Одбор Следење Книга автоматски ќе исчезнат и може да се користи.Ракопис ав

Исто така, можете да се обидете да го користите за други начини.На Junhartt quill пенкало сет содржи 6 различни

Тоа би било пожелно да се помошник кога сте земање белешки, doodling, пишување, календар означување...

ИЗБРАНИ СОВЕТ ГОЛЕМИНИ : цртање пенкала сет вклучува 10 nib големини, вклучувајќи 0.Оваа страна букви пенка

За професионални и уметници кои се стремат запознаени со PIGMA Micron, овие нови grays се дизајнирани за ништо о

Гроздобер арена колектор пенкало, официјално лиценцирани од страна на Медисон Сквер Градини.Капапомал

Совршен подарок за Божиќ, за Нова Година, за Роденден за Деца, Деца и за Семејствата.Оваа calligraphy пенкало е

【Брзо ПоПродажбата на Одговор】 : Овие цртање пенкала и маркери може да се користат во пишување на писма

Мастило е светла во боја и не исчезнат 7 различни бои восок печат монистра.можете исто така да користите

Не постои ризик од купување на овие металик сребрена линиски маркер пенкала од нашата продавница.Тие се

Ве молиме Имајте на ум : Овој производ е преполна со 48 пенкала.Екстрамазна сликарство систем обезбедува

Погоден за Рака Букви Sumi Сликарство Конципирањето Технички Цртеж Манга Стрип Scrapbooking дали сте calligrapher, пи

Fineliner за пишување, скицирање и цртање.Долго метал совет, идеален за употреба со владетелите и шаблони e.г.

Восок лажица.Мастило е светла во боја и не исчезнат.Ние излезе на нашиот начин за да бидете сигурни дека

СОВРШЕНО СО CRICUT МАШИНА за СЕЧЕЊЕ:Оваа парична Казна Точка сет Пенкала може да се Напише и да се подготв

ИСКЛУЧИТЕЛНА ЗАНАЕТЧИСКИ : уметноста натопи пенкало мастило поставите доаѓа со 3 пенкала и 6 шишиња од м

Please wait...