0
clear
  • CUBEWAY Base Сандер со Вакуум Прилог, Иновативни Тела за Таванот Сандер, Електрични Base Сандер со LED Светло, Променлива Брзина и ETL Наведени
  • -20%
  • -20%
CUBEWAY Base Сандер со Вакуум Прилог, Иновативни Тела за Таванот Сандер, Електрични Base Сандер со LED Светло, Променлива Брзина и ETL Наведени

CUBEWAY Base Сандер со Вакуум Прилог, Иновативни Тела за Таванот Сандер, Електрични Base Сандер со LED Светло,

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИНОВАТИВНИ : Не само што се спаси од нередот од страна пескарење, CUBEWAY base сандерс со вакуум приврзаност и LED светло плус 26ft супер долг кабелот за напојување се направи вашата работа поудобно и полесно.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Проширување и расклопна дизајн го прави base сандер достигне високи места лесно и транспорт на пригоден начин.Кука и јамка база подлога прави промена на sandpapers во бриз.ТРУД ЗАШТЕДА на задните рачка, како и поддршка може да се заштити од прашина вадење црева и кога ќе застане на оваа base пол сандер на подот.ДО ЅИДОТ ПЕСКАРЕЊЕ dustless base сандер со вакуум овозможува да се соберат најголем дел од прашината и да се намали на целокупната чистење време.ТАВАНОТ САНДЕР ПОМОШНИК swiveling глава го прави лесно да се стигне до речиси секој агол; прилагодливи вшмукување моќ се намалува согледува тежина на овој 9inch електрични таванот base сандер.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1 x CUBEWAY електрични base сандер (26ft кабелот за напојување), 6 x пескарење дискови+4 x хаос пескарење дискови, 1 х сет на безбедноста kit(1 x очила 1 x earplugs, 1 x маска ), 1 x носи торба, 1 x кука и јамка fastener, 1 x прашина собирање торба, 2 x вакум црево конектори,1 x вакум црево конвертор, 1 x прашина вадење црева, 1 x хексадецимален клуч, 2 x јаглерод четки, 1 x прирачник и една година гаранција за квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КОНТРОЛА : Диск кочница забавува машина брзо, и ќе го активира веднаш да се запре машина во итни случаи.Е

На Комплетен Пакет Има многу повеќе од само сандер во оваа група.Секое време си работат во нисковидливо

На Логан F2002 Слика Кадрирање Сандер ќе песок митра намалувања на совршен 45 степени агол.На F2002 го заменув

Please wait...