0
clear
  • NHL Хром Двојно Rung Неонски Часовник - Воден - Детроит Redwings
  • -20%
  • -20%
NHL Хром Двојно Rung Неонски Часовник - Воден - Детроит Redwings

NHL Хром Двојно Rung Неонски Часовник - Воден - Детроит Redwings

DEN 2214.96

Достапност
Достапно за нарачка

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ clock (ЧАСОВНИК) - Овој ѕид часовникот е опремен со еден акцент обоени неонски прстен на надворешноста на часовникот и брилијантен бела неонски прстен на внатрешни работи да светне на официјално лиценцирани лого.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА - часовникот карактеристики хром заврши смола домување, како и високо-одделение стакло часовник лицето маска.Неонски работи надвор вклучени AC адаптер, додека на батеријата-управувана кварц часовникот механизам ќе ја задржи таа темпирана за долго време.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА И ИНСТАЛАЦИЈА - Можете лесно може да се претвори во неонски и исклучување на со пригоден се повлече синџир, и на ѕидот виси монтирање на задната страна на часовникот го прави тоа брзо да го инсталирате.ЗАБАВА АКЦЕНТ ОРКЕСТАРОТ - 3" длабочина и светли трепет на неонски и хром се направи овој стилски и функционално парче навистина поп на било кој ѕид, што го прави совршен прилог на било која игра простор, гаража, или човек пештера!.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ -Материјал : Високо квалитетен стакло, Хром, лиен Смола.Димензии : (Дијаметар)14.5" x (Длабочина)3".Батерија управувана кварц часовникот механизам.Се бара 1 АА батерија (не се вклучени).AC Адаптер со 6' кабелот вклучен.Ѕидот виси се качи на грбот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

Вклучени : 2 Алатка Кутија Вратоврска Надолу Сетови (4piece сет, со хардвер).Големина / Димензии : Алуминиум м

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

БРАДА & КОСА ТРИМЕР Вклучува 8 боја кодирани водичи за 45 уникатен средување на должини, Екстра Остри Нож

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен Од Квалитетот Инженер Дрво Со Убаво да Заврши, Па Тоа се Вклопува Во Со Твоит

Тајната Отпадоци Кутија – Скриете вашиот писе отпадоци кутија од видете во секоја соба благодарение на

Тесни одговара, блиска соработка, мала празнина, голема флексибилност, лесно да доаѓаат и си одат,безбед

ДОВЕРЛИВИ КОМПАНИЈА.Брада Снабдување производи се продаваат во продавници низ САД & Канада од 2014 година

Едноставно отворете ја, вашата мачка користи бањата во тоа за 57 дена, а потоа ќе го затвори и го фрли дале

Висок квалитет обновена одржување комплет.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет, страница принос

【Санитарни Спакувани】 : Секој четка за заби главата опремени со прашина маска потоа затворен во пласти

【ФДУ РЕГИСТРИРАНИ, DRUGFREE ЛАДНО ЛАСЕРСКА ТЕРАПИЈА】 IASO користи напредни ниско ниво ласерска терапија (LLLT)

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Премиум Материјал : Подобро Смола и Безбеден за вас.Овие шарм се направени на супериорен смола, здрав и н

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

ОДЛИЧНА ЦРВЕНО СВЕТЛО УРЕД : Авторазвиени од Трети Чип вклучува 630, 660, и 850 бранови должини, што значи наш

Прилагодлив на рака, во согласност со начелото на ергономијата, одговара на ширината на физиолошките ка

Please wait...