0
clear
  • COCULER Јога Ремени Сина, Розова Тебе Сјајот Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови
  • -20%
  • -20%
COCULER Јога Ремени Сина, Розова Тебе Сјајот Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови

COCULER Јога Ремени Сина, Розова Тебе Сјајот Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На Полиестер-Памук, Материјали, Широк И Дебели Против Пролизгување Својства Се Осигура Дека Нашите Фитнес Бендови Нема Да Се Тркалаат Или Се Лизга Надвор За Време На Вежбање, И Не Ќе Се Намали Нивната Еластичност Кога Се Користи Постојано.Заштита На Животната Средина, Дише И Меки, Па Можете Да Остатокот Увери. ????Флексибилност & Водат : На Јога Се Водат За Рака Обезбедува Потребната Поддршка И Помага Да Се Постигне Подобро Истегнување Без Ризик Од Повреда.Нашите Водат Од Рака Е Совршен За Јогиите Гледа Дека За "Екстра-Рака" Должина. ????Големина : Нашата Јога Бендови За Истегнување Се 14.6" Долг И 3,1" Инчен Широк.На Excercise Рака Е Основен Објект На Јога Опрема И Додатоци За Почетници И Јога Добрите Слично.Можете Да Го Земете Со Вас Каде И Да Одите, Дома, Во Салата Или Во Партии.Заедно Со Вашиот Еластична Бенд, Да Ви Помогне Да Се Качат На Поздрава Патување!. ????Muti-Функција : Еластична Ткаенина Појас Е Многу Погодна За P90x, Крос Фит Јога, Луди Пилатес, Јога Вежби.Ногата Ремени Може Да Ја Зајакне Задникот, Промена На Нозе, Форма Убава Фигура И Ефикасно Да Го Намалите Стресот И Заморот. ????Прилики : Оваа Еластична Бенд Може Да Се Користи За Серии На Вежби, Вклучувајќи Јога, Пилатес, Крстот Се Вклопуваат, Физикална Терапија, Повреда Рехабилитација, Итн.Или Употреба Еластична Бендови За Општа Вежби, Истегнување, Сила За Обука, Топло-Ups, И Дома Вежби.Со Оваа Еластична Бенд, Можете Да Вежба Вашата Нозе, Колкови, Половината, Градите, Грбот, Рамењата, Грбот, Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【4 Цевки Еластична】Висока затегнувачка цврстина и добра еластичност.Еластичен повлече јаже има најдо

????Брза Испорака 17 Дена за Испорака,НИ Складиште на Превозот, Забрзан Превозот на Располагање...

За да користите пластични бар се справи со тоа го направи најмногу удобно triceps.широк ремени ги направи д

Направени од висококвалитетни материјали за да се обезбеди стабилност за време на вежбање и ногата да г

Погоден за секоја фитнес ниво : дали сте почетник или експерт; овие отпор бенд одговара може целосно да г

Виси AB Прашка Ремени, Зајакнување на стомачните мускули.Висока густина соочи поддршка.Тешки најлон мат

▲Одлично со секој тренингот.Овој отпор бенд во собата може да биде интегриран беспрекорно со разни поп

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

Широка Примена : отпорот бенд е многу погодна за секојдневно фитнес, истегнување, сила за обука, физикал

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.На високоодделение СТП кожа, парична казна и мека, ан

Тип : Виси Рака Големина : Покаже како p Icutres Package се Вклучени : 2 Buc*Стомачни мускули обука belt Colour : Како shown Ma

КЛИНИЧКИ СЕТ!Вклучува 6 BFR Ракави 2 x Мали, 2 x Медиум, 2 x Големи Мали, Средни, Големи.Мал Сет = 2 Ракави 18 Инчи

❤ ♥Материјал : Памук Јаже ❤ ♥Факултативна Боја : Црна, Розова, Виолетова, Црвена Боја ❤ ♥Факултативна

❤️❤️Рафинирана кожа надворешен слој и парична казна кашмир ткаенина поставата за меко чувство, компл

【Безбедно и издржливи】отпорот бенд е направен од висококвалитетни материјали, има мазна и сјајна изгл

Farabi тешки кревање бар ремени со поместена зглоб поддршка.Направен од 100% памук, материјали за совршен гр

Лулашката застане е лесно да се состави.Може да се постави во дневната соба или гаража, исто како и обичн

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

Удобен и лесен за користење, повеќе начини да се водат и да се подобри тело флексибилност.Лесни пена бло

Издржливи lite 1 инчи широка рака.Развиена од страна на физички терапевти со страст за фитнес.Она што нè пр

Материјал : Ова залак стап со кожени ремени е направен од екопријателски медицински одделение силиконс

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.Нека вашата љубов имаат посебно чувство и ќе го зголе

Please wait...