0
clear
  • K9 Advantix II за Кучиња 11 до 20 кг - 6 Count
  • -20%
  • -20%
K9 Advantix II за Кучиња 11 до 20 кг - 6 Count

K9 Advantix II за Кучиња 11 до 20 кг - 6 Count

DEN 780.00

Достапност
Достапно за нарачка

За кучиња 7 недели возраст и постари мерење 11 до 20 килограми.K9 Advantix обезбедува заштита од повеќе гризе штетници од водечките конкурент.Тоа не само што убива крлежи, вошки (болви) и комарци, тоа исто така repels нив!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Нова и подобрена advantix 2 убива сите ентони и штиклирајте фази на животот.Рецептслободен тематски убива в

Пакувањето може да варираат.Возраст спектар опис : Сите Фази на Животот.Пакет Димензии : 3.556 L x 16.51 H x 10.922 W

Докажано да почне убиството вошки (болви) брз рок од 8 часа, и трае за целосна 4 недели.Убива вошки (болви)

Водоотпорен ентони и штиклирајте третман за кучиња : Frontline Плус за Кучиња обезбедува водоотпорен, брзо д

Please wait...