0
clear
  • Xinwoer Лесен Алуминиум Легура Десктоп Tripod Продолжување Род 2 Секции
  • -20%
  • -20%
Xinwoer Лесен Алуминиум Легура Десктоп Tripod Продолжување Род 2 Секции

Xinwoer Лесен Алуминиум Легура Десктоп Tripod Продолжување Род 2 Секции

DEN 213.36

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ NOTE : Со 1/4 инчи завртка порта на дното, може да биде инсталиран на tripod или заграда, итн.тоа е квалитет изграден производ.УДОБЕН : Може слободно да се префрли помеѓу 3/8 "завртка интерфејс и 1/4" завртка интерфејс, нема потреба да се промени завртки.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : флексибилен и да се вклопат за повеќето,да ја Прошири висина на tripod, лесен за инсталација и употреба.ПОВЕЌЕ ИЗБОР : 2 дел дизајн, прилагодлив должина помеѓу 26.5-44cm , во голема мера одговара на вашите различни потреби.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од квалитетни алуминиумски легури материјал со CNC оксидација процес, фина изработка, цврсти и издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CP30S4 II Компактен / Travel 10 X Карбонски Влакна Tripod Алатка за Полнење Скок Нозе Гумени Нозе FLM 10 Година Огран

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Спецификации : 4 нога делови; максимална висина 59.Против корозија.Карбонски влакна нозе за леснотија и ц

Live View Голф tripod адаптер лесно & флексибилна употреба.Алуминиумски адаптер род, се вклопува во било кој ст

Please wait...