0
clear
  • Се тркалаат N Заклучување М-Серија Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | LG223M | Вклопува 2019 - 2020 Chevy/GMC Silverado/Сиера, работи w/ MultiPro/Flex задната врата (w/o Јаглерод Про Кревет
  • -20%
  • -20%
Се тркалаат N Заклучување М-Серија Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | LG223M | Вклопува 2019 - 2020 Chevy/GMC Silverado/Сиера, работи w/ MultiPro/Flex задната врата (w/o Јаглерод Про Кревет

Се тркалаат N Заклучување М-Серија Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | LG223M | Вклопува 2019 - 2020 Chevy/GMC

DEN 477.12

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2019 - 2020 Chevy/GMC Silverado/Сиера, работи w/ Multi Pro/Flex задната врата (w/o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" Кревет (69.9").НЕСПОРЕДЛИВ СКЛАДИРАЊЕ Сите се Тркалаат-N-Заклучување опфаќа имаат повеќето компактни канистер на било какви други стигнале капак.Седи само 7 ¼ " длабоко & кој е аеродинамичен домување капак, М-Серија задржува камионот корито карго простор.НЕВЕРОЈАТЕН СТИЛ На М-Серија " винил-over-алуминиумски дизајн одржува класична tonneau изглед, додека се засилени со алуминиумска шасија дека има патентиран, contoured зглоб дизајн за frictionless ротација & кражба заштита.НЕСПОРЕДЛИВ РАБОТА На М-Серија стигнале покрие карактеристики на torsion пролет затворен во 3" алуминиумско куќиште, заедно со патентиран contoured зглоб дизајн за frictionless ротација за да се овозможи лесен & безбедна работа.НЕСПОРЕДЛИВ ОЛЕСНИ М-Серија камионот корито поклопецот е едноставно да се инсталира со патентиран, менгеме-за песната за дизајн.Сите се Тркалаат-N-Заклучување опфаќа се направени во САД & поддржан од НАС-врз основа на поддршка на корисниците на тимот, како и 3-годишна гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Please wait...