0
clear
  • Природни Гради Крем За Биста и Задник, Природно Целосни, Зацврстување, Укинување и Plumping ПЛУС Само Tanner Капки - Сопствени Направени Sunless Tanner, Вегетаријанска храна, Сам?
  • -20%
  • -20%
Природни Гради Крем За Биста и Задник, Природно Целосни, Зацврстување, Укинување и Plumping ПЛУС Само Tanner Капки - Сопствени Направени Sunless Tanner, Вегетаријанска храна, Сам?

Природни Гради Крем За Биста и Задник, Природно Целосни, Зацврстување, Укинување и Plumping ПЛУС Само Tanner Капки

DEN 909.36

Достапност
Достапно за нарачка

Природна зголемување на Градите крем со VOLUFILINE, клинички докажано за да се стимулира развојот на масни ткива во област каде се применува.Градите ЛИФТ, Градите ФИРМА, Градите и ЗГОЛЕМУВАЊЕ на Градите ПОДОБРУВАЊЕ.Plumps вашиот биста, décolleté, расцеп, задникот, колковите и бутните област за да ви даде дека секси изглед сте жедни.Сонцето-Kissable на Кожата - да се Добие што мауи бебе, блескав тен, без трошоците за салони и опасностите од сонцето штета.Контрола на Вашиот Сјај - Подигнете вашиот омилен секојдневниот крем во моќна само тен лосион.Додадете ја вашата само тен паѓа на секое тело крем за да се изгради сопствени-направи сјај.За иконите, на природен и здрав изглед на тен - развој на вашиот тон веднаш, и да се види тоа продлабочување на неколку часа од апликацијата за стек-слободен резултати.Користете го следниот ден за продлабочување на боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Најбезбедно Начин да Се Неверојатни Боја : Нашата растителна основа, природни и органски само tanner, ви да

Мека, сомотмазна, еластична & здрав, ова само тен мит апликатори собата е мора да има за беспрекорна само

????ЉУБОВТА ВАШЕТО СОНЦЕ БАКНА СЈАЈ : Нашата неверојатна само tanner, ќе ви обезбеди со луксузен златно бронз

Рака мие или машина за миење вашиот тен мит по секоја употреба, висат суво за следната употреба.Двостран

СЈАЈ ВО движење : се Применува во утро – над, под или наместо на шминка.Светлинататежина на лицето spritz ќе

ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД на ТЕН : Салон за Квалитет Sunless Тен во Шише.Бронзирање На Спреј.Природен Изглед На Тен.Ин

СЕ ПРЖЕН БОЛЕСТ ) ти си очигледно супер опседнат тен addict со огромен тен проблем, и ние не сме тука за да им

Ултралесни sunless тен gelee се однесува лесно и суши брзо за редеабесплатно, природен изглед тен.Формулиран

ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА БЕЗ БИЛО ТРАНСФЕР.Нашиот Сончев Мед само тен има тропска манго и guava мирис кој ви дава ч

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Исполнет со Argan Масло и Масло од Кокос ова е најдобар само tanner на пазарот.Ви обезбедува

Напредни 3во1 технологија за sunkissed сјај за само 1 час.Не само тен мирис, со нашето расположениезголемувањ

Ти ги летниот тен случува сите во текот на годината со L'Oreal Париз Возвишени Бронза СамоТен Bronzer.Возвишен

Please wait...