0
clear
  • Sunless Тен Лосион Темни Тонови од Giselle Козметички производи (пакување може да се разликува)
  • -20%
  • -20%
Sunless Тен Лосион Темни Тонови од Giselle Козметички производи (пакување може да се разликува)

Sunless Тен Лосион Темни Тонови од Giselle Козметички производи (пакување може да се разликува)

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кој е Giselle?Giselle е Убавината од Островите на Совршен Tans.Таа Носи Среќа и го Загрева Срцата преку Помагање на Луѓето Падна Подобро, Изгледа Подобро и Насмевка почесто.Нејзиното Мото е : во Живо, да се Смееш и Тен.Природна Боја : Мешавина Избран од страна на Giselle се на Rarest, Природни Состојки кои се наоѓаат на Островот.Никогаш не Портокал, Беспрекорна на Ѕвонење, и се разбира Paraben-Free и Суровост-Слободни.Неверојатен Убавина е Резултатите од неа Само Tanner Производи.Уште еден од Нејзините Mottos е : Bronzed Не Печени.Кои Треба Да Се Обидат Giselle Темни Тонови?Секој Храбар Доволно да се Сугерира Особениот Confidents, Која Зрачи со Сјајот на Заразни Убавина.Секој кој сака Нивната Кожа да Изгледа и да се Чувствува Неспокојот, Поцврст, повеќе Хидрирани и Еластични Како Тие Само што добив назад од Островот.Да Тен или Не да Тен?Е Што Дури и на некое Прашање?Се Тен Само Што Прави Да Се Чувствувате Прекрасно!Бронза Сопруга = Среќен Живот!Има Датум?Одење во Теретана?Доби Матурска, Свадба, Интервју, Одмор, Забава, Роденден, Holliday, Концерт, Фестивал, Повлекување, на Вечера, на Состанокот, Семинар, Конференција за Печатот, Црвен Тепих или Било кој Друг Настан Што Треба да Се Подготвени за?Добиете Вашиот Тен На!.Тоа е Единствениот Начин да се Оди!Sunless Тен Треба да биде Само Опција за Постигнување на Bronzed изглед.Не постои Такво Нешто како Безбедно УВ Тен (Сончање или Штавење Кревети).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Употребата на носот филтри, око штитови, под заштитна облека и lip balm се препорачува пред да аплицираат за

Погоден за деликатната кожа и може да се користи на двете лице и тело, идеален сонцето нега на производо

Sunless Само Тен Towelettes 12 по Кутија.Еден Чекор Тен Разлиствам, Тен и придавам Влогови!.Еден Чекор Тен се sunless

Preps кожата за Sunless Тен Мирис : Lemongrass Size : 34oz Шише *Блага Ексфолиране : Glycolic спреј нежно exfoliates и чисти кожата

БЕСПРЕКОРНА САМО TANNER Креирајте некој беспрекорен тен за постепеното, природен изглед боја пред, или по,

Произведени Без Суровост.Не се искапат, туш или пот за најмалку 8 часа по апликацијата.Се создаде вашиот

5.3унца може на Neutrogena Micromist Airbrush Sunless Постепено Тен Спреј во Среден Интензитет обезбедува брз, лесен самот

ПРИРОДНИТЕ : Направен со природни, parabenfree состојки како витамин Е, витамин Ц, и алое да се обезбеди вашата

F71 T12 BL BiPin 100 W Златна Бронза Максимум.Номинална Живот на 1000 Часа Оценет за 10 12 минута сесии.Значителна UVB

Арома содржи екстракти од лаванда, lavandin и clary мудрец од органски фарми.Формулирани со помош на науката н

Оди на светлина и свиленкаста, не е мрсна, да се одржуваат долготрајни, длабоко, темен тен.Најлуксузните

100 X Полн Гас Bronzers.DHA.Какао Путер.Масло Од Кокос 100 X Полн Гас Bronzers вртежи вашиот tans боја, за да веднаш бронз

Убавинанаградуван само tanner од Clarins.Витамин спакувани tanner.Брзо сушење и редеаслободни.Алое Вера избрана

Производ Description Created само за машки tanner.Вашите клиенти треба да се знае важноста на УВ заштита.Иако тие не

Please wait...