0
clear
  • KINGTOP Голф Flagsticks Про, Ставајќи Зелени Знамиња Дупка Првенство во Собата, Сите 6 Стапки, Голф Pin Знамиња за Возење Опсег Двор, Преносни 5-Дел Дизајн
  • -20%
  • -20%
KINGTOP Голф Flagsticks Про, Ставајќи Зелени Знамиња Дупка Првенство во Собата, Сите 6 Стапки, Голф Pin Знамиња за Возење Опсег Двор, Преносни 5-Дел Дизајн

KINGTOP Голф Flagsticks Про, Ставајќи Зелени Знамиња Дупка Првенство во Собата, Сите 6 Стапки, Голф Pin Знамиња

DEN 525.12

Достапност
Достапно за нарачка

Метал Пол, ABS Дупка Првенство, 420 D Најлон Знаме.СТАВАЊЕ на КУП - Користење на здрав ABS plastomer 6" голф дупка чаша со Висока Температура Отпор.ЗНАМЕТО ПОЛ - посочената совет на голф pin им овозможува на знаме стап да се користи Со или Без ставање на куп.ГОЛФ ЗНАМЕ - Жив Црвено Знаме со 400 D Најлон за подобро анти-бледнее перформанси, мерки, 19"W x 13"H. ДИЗАЈН - Компактен и пренослив 5-дел дизајн за лесно прилагодување, takedown и складирање на вашиот голф торба секое време што го сакате.ФУНКЦИЈА - Изградете ја вашата сопствена пракса дупка во вашиот двор/ градина и помогне за подобрување на вашиот растојание контрола со Kingtop голф знаме стап.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

420 D Најлон.Суво Чистење Само [Параметар] : Димензија на Голф Знаме 8"L x 6"H, 420denier најлон материјал [Антиисче

Please wait...