0
clear
  • Base Сандер, Prostormer 6.5 На Електрична Base Сандер Машина со Автоматско Вакуум Систем, 500 до 1800RPM Променлива Брзина, LED Светло, 13Pcs Пескарење Влошки, со можност да биде продол?
  • -20%
  • -20%
Base Сандер, Prostormer 6.5 На Електрична Base Сандер Машина со Автоматско Вакуум Систем, 500 до 1800RPM Променлива Брзина, LED Светло, 13Pcs Пескарење Влошки, со можност да биде продол?

Base Сандер, Prostormer 6.5 На Електрична Base Сандер Машина со Автоматско Вакуум Систем, 500 до 1800RPM Променлива

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

⚡⚡PROSTORMER BASE САНДЕР⚡⚡. ????【Автоматско Вакуум Систем】На Prostormer base сандер е опремен со прашина торба и има автоматски вакуум систем, па тоа може да биде само-чистење со прашина торба, за да се направи подобро прашина отстранување перформанси. ????【Променлива Speedthe долниот дел може да биде укината. ????【Моќен Мотор】Моќен мотор може да обезбеди доволна моќ за машина, проширување на нејзината употреба опсег : направен на песок,мелење и полски base,внатрешни ѕидови, надворешните ѕидови,плафон и на подот; расчистување на подот остатоци;да се отстрани остатоци ,лепило,боја на облоги, лепила и лабава гипс; итн. ????【Пакет Содржина】1x Base Сандер;13x Sandpapers(P120 X6/ P320x7);1x Хексадецимален клуч ;1x Завртка Возачот ; 1x Прашина Собирање Торба; 1x Носи Торба; 2x Подлошки; 2x Зглобовите; 1x Прашина Екстракција Црево (2м); 1x Упатство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На Комплетен Пакет Има многу повеќе од само сандер во оваа група.Секое време си работат во нисковидливо

На Логан F2002 Слика Кадрирање Сандер ќе песок митра намалувања на совршен 45 степени агол.На F2002 го заменув

КОНТРОЛА : Диск кочница забавува машина брзо, и ќе го активира веднаш да се запре машина во итни случаи.Е

ИНОВАТИВНИ : Не само што се спаси од нередот од страна пескарење, CUBEWAY base сандерс со вакуум приврзаност и

Please wait...