0
clear
  • ТАНГ ДИНАСТИЈАТА(TM) 1:100 Mikoyan Миг-35 Борец Напад Метал на Авионот Модел со 2 Стои,руските Воздухопловни Сили,Воен Авион Модел,Diecast Авионот,за Собирање и Подарок (Сива)
  • -20%
  • -20%
ТАНГ ДИНАСТИЈАТА(TM) 1:100 Mikoyan Миг-35 Борец Напад Метал на Авионот Модел со 2 Стои,руските Воздухопловни Сили,Воен Авион Модел,Diecast Авионот,за Собирање и Подарок (Сива)

ТАНГ ДИНАСТИЈАТА(TM) 1:100 Mikoyan Миг-35 Борец Напад Метал на Авионот Модел со 2 Стои,руските Воздухопловни Сили,Воен

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

Воведување На : Mikoyan Миг-35 (руски : Микоян МиГ-35, НАТО известување име : оратор точка-F) е руски борбени авиони тоа е понатамошен развој на Миг-29 M/М2 и Миг-29 K/KUB борци.Тоа е класифициран како 4++ генерација авион борец од Mikoyan.Првиот прототип беше измена на воздухоплов кој претходно работел како Миг-29 M2 модел демонстратор.Во 2009 година, десет прототипови бил изграден за теренски испитувања.Скала : 1 : 100.Answer : ___________________________ Note : Ракети и тркала треба да се монтира со брзо сушење лепак.Овој модел не е играчка,не за под 14+.Материјал : Умре-фрлија метал&пластика,Тежина : Околу 150g.Со 2 Стои во пакетот(1 високо и 1 краток),можете да го замените стојат ви се допаѓа.Модел Димензија : [Носот - Опашка] : Прибл. 7.2 инчен(18cm),[Wingtip Низ] : Прибл. 4.6 инчен(11.5 cm).Голема Украси и Подароци : Тоа може да се користи и како канцеларија, дома или продавница декорација, исто така, совршен подарок за секоја авијација, ентузијаст, воен персонал, или колектор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 : 72 Скала Историски Авиони.Многу детални во текот,Високо Предмети 5.51 инчи во должина?5.51 инчи во wingspan.Пре

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Mini Kits се оригинални Herpa модели

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.СОБРАНИЕ И СЛИКАЊЕ ПОТРЕБНО (лепак и б

1 : 72 Скала Историски Авиони.Должина : 10.4 ИНЧ.Ширина : 7.4 ИНЧ.Висина : 3.94 ИНЧ.Метално тело и пластика во дета

1 : 200 Скала Авиони.Должина : 13.90 ИНЧ.Wingspan : 11.73 ИНЧ.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,

ВИРЏИНИЈА56 Шампионите Ескадрила Patch – Шие о н 4 инчен ескадрила печ на VF151 Vigilantes25–31 октомври 1961 : VA56 учес

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : Ширина : .Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,подготве

Историски Авиони.Должина : 5.75 ИНЧ.Wingspan : 5.83 ИНЧ.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,В

Извезена Печ.НИ Ветеран во Сопственост на Бизнис 3.01"x 3.94" 93rd Борец Ескадрила Patch – Пластични Backing The 93d Бор

Детален модел за полнење.Лепак и Бои не се вклучени.Лесно да се следат инструкциите.Комплет погоден за в

29 Мај16 ноември 1966 година, оперативен F8 Es од USS Oriskany.На 16 јули F8 E #150925 беше погодена од страна на SA2, пилот ис

1 : 100 Скала.Многу детални во текот , Високо Предмети.Умрефрлија метал историски авион, Вклучува екранот с

1 : 144 Скала Историски Авиони.Многу детални во текот,Високо Предмети 4.33 инчи во должина?3.14 инчи во wingspan.Пр

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 10.43305 Ширина : 10.66927 Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Извезена Печ.НИ Ветеран во Сопственост на Бизнис 3.54×3.46" 446th Airlift Крило Ескадрила Patch – Пластични Backing The 446

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 7.71 Ширина : 6.68 Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,под

1 : 72 Скала Историски Авиони.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,Високо Предмети.Пре

Во текот на своето време во Da Nang, ХМ261 спроведе борбени операции и предадена на војници и материјали во т

Извезена Печ.НИ Ветеран во Сопственост на Бизнис 3.54"x 3.41" 445th Airlift Крило Ескадрила Patch The 445th Airlift Крило е Во

1 : 72 Скала Историски Авиони.Должина : 9.96 ИНЧ.Ширина : 8.82 ИНЧ.Висина : 3.94 ИНЧ.Метално тело и пластика во дета

НОВИ 2020 Daron Поштенски Печат модел.Многу детални со автентичен ознаки.Моделот е направен со висок квалит

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 3.67 Ширина : 3.49 Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,под

1) Тип : Авион Модел 2) Материјал : Алуминиум тело крило 3) Големина на (соодветни) : 16cm 4) Состојба : нова...

?????? ?? ( CM )? 32.6 ? ( CM )? 30.55 ?? ?????? ????????????????????????????????????????3 D?????????????????????????????????.Многу детални во текот,Високо Пред

Моделот е околу 8 1 / 2 инчи долг со 7 1 / 2 инчи wingspan.Овој авион навистина може да лета!Вклучени swiveling апарати

Please wait...