0
clear
  • BHeadCat Бебе Шише Сушење Управување со Drainer, Шише Фен за Бебе и Деца Countertop Шише Држачот за Шишиња, Teats, Чаши, Пумпа Делови и Прибор Сина
  • -20%
  • -20%
BHeadCat Бебе Шише Сушење Управување со Drainer, Шише Фен за Бебе и Деца Countertop Шише Држачот за Шишиња, Teats, Чаши, Пумпа Делови и Прибор Сина

BHeadCat Бебе Шише Сушење Управување со Drainer, Шише Фен за Бебе и Деца Countertop Шише Држачот за Шишиња, Teats,

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ Безбедно и Здрав Материјал : сушење решетката за бебешките шишиња се направени од храна одделение материјали, nontoxic, бесплатно на олово и BPA. ★ Стабилна Положба База : Бебе шише фен решетката може да се одржи на сите бебе шишиња и додатоци за хранење.Сува сите облици и големини на доењето опрема, sippy чаши, брадавиците, pacifiers, пумпа делови и други. ★ Простор за Заштеда на енергија Рек : шише сушење рек чува овие мали делови суви и чисти countertop простор.Изгледа голема во кујната или тоалетот. ★ Погодни : Отстранлив, реверзибилна капе лента може да се постави или да се фати вода или одвод во мијалник.Тоа држи исправени шишиња и лесно да се добие бебе додатоци сакате.Одржување на вода надвор и да го направи тоа без бактерии во внатрешноста на шишето. ★ Лесно Чистење : На кој се одвојува капе лента е лесно да се ослободи вишокот на вода, ќе можат да се повлечат рек надвор да го чистите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дршката е покриен со TPE мека филм, кој е мека и не му наштети на вашите раце, и ја заштитува вашата мајка и

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

може да се држи кафе или чај, чаши, шишиња и се пијат Чаши.Плоштад база дизајн е многу здрав ,.Практичен и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...