0
clear
  • Ендо Мерач Прст Владетел Ендодонтско Span Мерка Скала Инструменти Прстен за Стоматолошки(злато)
  • -20%
  • -20%
Ендо Мерач Прст Владетел Ендодонтско Span Мерка Скала Инструменти Прстен за Стоматолошки(злато)

Ендо Мерач Прст Владетел Ендодонтско Span Мерка Скала Инструменти Прстен за Стоматолошки(злато)

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за коренскиот канал на мерење, отпорни на висока температура и висок притисок дезинфекција на 135℃.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, силни и издржливи, и може да се користи за долго време.Скалата е јасно, мерењето е точна, и тоа е погодно за стоматолози да ја користите.Не е лесно да ' рѓа, преносни и мини, тоа е мора да се има на производот за стоматолошки додатоци.Тоа е противалергиски и не му наштети на забите.Тоа е суштински додаток за лекување на забите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г С Онлајн Продавница.Iwanson Caliper Мерач Копче Синџир Стоматолош

Брз заклучување и ослободување појас тока.Дише материјал за да се задржи кул во потоплите услови.Лесен

Топлина Отпорни : Отпорни на 135℃ висока температура и висок притисок за чистење, јасно калибрација.Широ

Тоа се прави на премиум силикони, издржливи и практично, без гребнатинка, не попуштат.Уживаат во забават

Please wait...