0
clear
  • Метал Рачни Tripod Планината Monopod Продолжување Прачка/Tripod Пол - со 1/4-20 Женски Навој и 1/4-20 Машки Навој за Tripod Стабилизатор за dslr фото & SLR фото Апарати/Акција Камера
  • -20%
  • -20%
Метал Рачни Tripod Планината Monopod Продолжување Прачка/Tripod Пол - со 1/4-20 Женски Навој и 1/4-20 Машки Навој за Tripod Стабилизатор за dslr фото & SLR фото Апарати/Акција Камера

Метал Рачни Tripod Планината Monopod Продолжување Прачка/Tripod Пол - со 1/4-20 Женски Навој и 1/4-20 Машки Навој

DEN 213.60

Достапност
Достапно за нарачка

6" TRIPOD ПРОДОЛЖУВАЊЕ EXTENDER ЦЕВКА ,ОДЛИЧНА ЗА HD CAMCORDERS, ДИГИТАЛНИ КАМЕРИ, ВИДЕО НАДЗОР, SLR И ПОВЕЌЕ!.ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ МЕТАЛ ПРОДОЛЖУВАЊЕ ЗА БИЛО 1/4"-20 НАВОЈ TRIPOD, ИЛИ КАМЕРА ПЛАНИНАТА. 1 МАШКИ & 1 ЖЕНСКИ НИШКА НА ДВАТА КРАЈА ПРАВЕЊЕ ПРОШИРУВАЊА НА ВАШИОТ TRIPOD/ПЛАНИНАТА ЛЕСНО.Лесен и пренослив, корисен додаток за фотографија љубовници.Направени од добар квалитет Метал материјал, род е здрав, анти- ' рѓа и издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Нова Надградба】ARTCISE AS95 C е надградена верзија на ARTCISE AS90 C.Тоа надградби висина, нога цевки, рачки, висин

Агол може да се прилагоди, што повеќе пригоден, преносни и практично да ги носите.прилогот го прави поле

1 1 / 4" стандардни завртки е компатибилен со голем број на производи на пазарот, како што се SLR, mirrorless камер

57 инчи)Производ оптоварување : 5 KG (максимум)Минимум shrinkable : 42cm PTZ тип : Тоблик PTZTripod Нето Тежина : 720g Maximum це

Боја : Црна; Материјал : Јаглерод Влакна.Макс Висина : 59.1 инчен; Тежина : 3.5 lb; Max.вчитај : 26.5 lb.Карактеристик

Оваа топката главата може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.Цел и х

Стабилизирачки кука во центарот колона е исто така дел од SIRUI стандард, како што се ладно заштита рачки и

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

ДојдеТВ Алуминиум Видео Tripod ДојдеТВ 1 Година Гаранција.Материјал : Алуминиум легура.Тежина : 8.8 lbs (3.99 kg).Д

???????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????????????? : На tripod за i Phone и камера додат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Sachtler 4161 Soom Tripod Систем На Sachtler 4161 е Soom tripod систем нуди стабилни движења да ја испорача најдобрите слики е

Премиум италијански дизајн.Прилагодливи алуминиум Нога се Заклучува.Робустен алуминиумска конструкци

Му овозможува на корисникот да се спроведе компактен и лесен камера поддршка.Мерење само 3 кг.и во можно

АГОЛ ИНДИКАТОР ознаки помогне точка на клучните аспекти.TPU ЗАФАТ безбедно го држи вашиот телефон додека

ССК (МултиАгол Центар Колона) за неограничени снимање агли со цврста хексагонална центар колона дека ну

Vinten Визија Сина Течност Глава flowtech 75 Карбонски Влакна Tripod 3x Гумени Нозе Поместена Торба Vinten 2 годишна

Продолжување род доаѓа со гумена рачка, кој е удобен и не‑пропадна за употреба.Спецификација : Состојба

[Користи како Мини Tripod & Рачен Зафат] : направена е лесно да конвертирате помеѓу рачен зафат и мини tripod со

Изградена во лесно линк конектор.Од преклопната положба, деловите на секоја нога на tripod може да биде обј

Мини Tabletop Алуминиум tripod.Макс Висина 9 инчи.Набори надолу до 4,5 инчи 5 Делници.Бонус : Вклучува бесплатно п

Please wait...