0
clear
  • uxcell 5mm во Жолта боја Сини LED Диоди Светлина Јасно Сламена Шапка Транспарентен 20mA Осветлување Крушка Светилка Електронска Компонента Емитуваат Светлина Диоди 2 Бои x
  • -20%
  • -20%
uxcell 5mm во Жолта боја Сини LED Диоди Светлина Јасно Сламена Шапка Транспарентен 20mA Осветлување Крушка Светилка Електронска Компонента Емитуваат Светлина Диоди 2 Бои x

uxcell 5mm во Жолта боја Сини LED Диоди Светлина Јасно Сламена Шапка Транспарентен 20mA Осветлување Крушка Светилка

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Содржина : 200(+/-2%) Компјутери x Емитуваат Светлина Диоди(2 Бои x 100pcs), Супер Светло Жолта Сини led диоди.Надворешниот Дијаметар : 5mm; Сламена Шапка.Актуелни : 20m A, Јасно Сламена Шапка Транспарентен.Поларитетот : Анодна (Подолг Дел) Катоден (Пократки Дел).Тоа е одлично за електронски и електрични експерименти;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

T135 Гроздобер Lumiled LED сијалица.E26 медиум база.Килибар Стакло Сијалица со 200 Lumens.Трае 15000 Часа, 4 Watts во 120 Volts.As

Светлината изглед : 3000 K (топло бела).Lumens : 630 Користи 80% помалку енергија во споредба со стандарден блеска

Answer : ___________________________ NOTE : Ова E26 LED сијалица не е dimmable, ве молиме да НЕ ја користите оваа сијалица со dimmer switch

База : E26 Медиум Завртка База.000 часа, со што се намалува фреквенцијата на светилка замена.Бубачка светил

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

60 Вати Замена, целосно dimmable, A19, GU24 база, дневна светлина, LED Сијалица 800+ Ултра Светла Lumens, убава 90+ CRI корис

Стандард g4 bi pin база, лесно да се замени традиционалните jc халоген крушка, одговара за G4 база осветлување

ЗАШТЕДИ на ЕНЕРГИЈА Нова 9 вати LED BR30 заменува 65 вати блескаво.ИСКЛУЧИТЕЛНИ ПЕРФОРМАНСИ – ENERGY STAR Уверен

Ова Комбо пакет вклучува 4 прекрасна сјај LED грешка ноќ светилки, 2 LED max кул светилки, и 2 LED грешка ноќ све

На 4 W G95 LED сијалица замена на традиционалните светилки' големи димензии, висока потрошувачка на енергиј

Дополнително, тоа ќе ви помогне да заштедите до 85 проценти на вашиот трошоци за енергија затоа што бара

Се направи брзо и ефикасно се надополни со оваа LED замена крушка светилка.Го ДОВЕДОА во сијалица нуди ед

Широк спектар на употреба : светлината е униформа, нежни и не блескави, погодна за вградување во отворен

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

Влез : DC 3volts;.Актуелни : 100ma 200ma 280ma 380ma.LED количина : 280380ma 4 W (4pcs Filaments).Материјал : Стакло капак.Светла боја : Т

ПРЕДВОДЕНИ од монистра главно е усвоен квалитетни алуминиумски материјал, безбедно и трајно да ја кори

LED Микробранова сијалица 3 W 360lm еквивалент 40 W 350lm блескаво сијалица, стандарди T7 форма со дијаметар : D22mm*H5

Дополнителни Информации : Мрак за да светлата зора искористување на photocell сензор некои пати се нарекува

Висок квалитет на осветлување може да се избегне напрегање на очите и да се создаде удобна атмосфера за

[Црвени Декоративни Сијалица] : Црвени led сијалица е одлична за фестивал осветлување.Направи вашата куќа

【Заштеда на енергија】 : услугата животот е 10,000 часа Широк спектар на употреба : униформа светлина, мека,

УБАВИНАТА ДЕКОРАЦИЈА】 Со 120150 lumens дневна светлина бела светлина, но без дисперзија, висока осветленост G

Бакаробложено алуминиум светилка капа, силна спроводливост и стабилна струја.99; ниска THD 20%.ЛЕР заштеда

Please wait...