0
clear
  • Newhouse Осветлување Отворено String Светла со Бесење Sockets | Водоотпорна Технологија | Блескаво | Тешки 48-нога Кабелот | 18 Светлата Вклучени Светилки (3 Бесплатен Замена!)
  • -20%
  • -20%
Newhouse Осветлување Отворено String Светла со Бесење Sockets | Водоотпорна Технологија | Блескаво | Тешки 48-нога Кабелот | 18 Светлата Вклучени Светилки (3 Бесплатен Замена!)

Newhouse Осветлување Отворено String Светла со Бесење Sockets | Водоотпорна Технологија | Блескаво | Тешки 48-нога

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

ТРАНСФОРМИРА ВАШИОТ ПАТИО : Завртете го вашиот патио во дворот оаза со нашите отворено string светла.Нашите високо квалитетни блескаво светилки даде исклучи топол сјај кој дава никаква надворешна површина е поканува амбиент совршен за се-средби.ВОДООТПОРНА : Нашата string светла се гарантира да трае низ сите временски услови.Дожд, ветер или снег, нашите string светлата се изградени со трајност во предвид, а се уште shatterproof, како и. 15 ВИСИ ПРИКЛУЧОЦИ : 15 виси sockets направени од издржлив тешки-должност флексибилни гума.Изграден да го издржат било какви временски услови.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталација е бриз и е направено во прашање на минути.Едноставно користење првенство куки, водич на жици или поштенски врски со вграден-во циклуси да се откажам совршено во вашиот надворешна средина.ПОДОБРИ ОД ОСТАТОКОТ : Ние го вклучите 18 висок квалитет блескаво светилки со нашите отворено string светла.Дека е 3 екстра слободни светилки во случај некогаш треба да го замени еден.Овие светилки се исто така dimmer компатибилен што ви ја дава можноста да се контролира саканата светлината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштеда на енергија, животна средина пријателски.Материјали : LED, пластика, Електрични Компонента.Произ

Висок Квалитет на Енергијазаштеда на Сеизмички, отпорност, нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сиг

✎✎ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Цвет Цвет Светла прави куќа и градина шарени и романтични.Овие слатки светлата е о

Уникатен Дизајн и Лесен Собрание : Премиум Светлина Топката со патирамни метални рамка & LED мини светла wr

Водоотпорен Бакарна Жица Светлина IP65 водоотпорен рејтинг, што значи дека може да биде погодна за отвор

Pls поклопецот на конекторот за да го заштити од дождот.Покрај тоа, овие дожд светилки може да се користи

Водоотпорен Отворено светла ноќ на вештерките Партија украси Куќа оркестарот Патио светла Патио оркес

Едноставно приклучете го во штекерот за да го вклучите led стринг, и отстранете го за да го исклучите.Водо

Постојана светлина, 2.Ве молиме имајте на ум дека приклучокот не е водоотпорен Флеш промени, 5, бавно флеш

Новина Светлата се горди да го претстави ова високо квалитетни LED светла Божиќ мини светло сет со C6 сија

⭐ПРОДАЖБА ДЕНЕС : 20% попуст.Ограничено време понуда ➡Купи 2 .добиете 20% попуст .Користете код : GF7 HFAQI.Разн

Гроздобер Томас Lumiled Tear Drop Светилки се Создаде една Стара Време Кафе се Чувствува во Вашиот Патио : Стрин

Во Стан исто така, може да ви помогне да го поставите на LED string кога светлата за да го вклучите / исклучите

Уредување на хотели, ресторани, трговски објекти, домови, windows, клубови, Божиќ, ноќта на Вештерките, конце

Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британ

13 Бои и 4 режим Партија украси Куќа оркестарот Патио светла Патио оркестарот Соларни string светла Отворен

【МултиБоја Свет String Светла】Оваа G40 свет string светла има 5 бои (топло бела, црвена, зелена, сина, жолта)внат

Please wait...