0
clear
  • KALM Јога Блок Плута, Јога Тули, Еластични Материјали, Еко Пријателски Јога Плута Блокови, Преносни се Вклопуваат и Лесен за Контрола, Удобно Contoured Работ
  • -20%
  • -20%
KALM Јога Блок Плута, Јога Тули, Еластични Материјали, Еко Пријателски Јога Плута Блокови, Преносни се Вклопуваат и Лесен за Контрола, Удобно Contoured Работ

KALM Јога Блок Плута, Јога Тули, Еластични Материјали, Еко Пријателски Јога Плута Блокови, Преносни се Вклопуваат

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

Еколошки : Корк е рециклираат и biodegradable.Нашите јога блок содржи само корк.Безбедна за вас и планетата.Не се Лизга : Плута не е премногу мек, како пена, на пример, или е премногу тешко како дрво.Тоа е совршено помеѓу да се добие што за дополнителна поддршка за време на тренинг.Долготрајни : Тие се многу издржливи и здрав, и тие нема да се откажат кога се исцеди.Исто така, Плута ефикасно отпорен на влага и мириси со соодветна грижа.Ергономски Дизајн : Плута јога блокови може да имаат малку ронлив текстура.Благодарение на тоа, тие се удобни за контрола, и лесно да се стек на едни со други.Неговите димензии се : 9 x 6 x 3 инчи.Тоа карактеристики на најдобрата комбинација на ергономски дизајн и исклучителна цврстина.Повеќенаменски : Kalm Плута Блок нуди исклучителна стабилност и поддршка за Јога, Пилатес, и повеќе.Тие им помагаат да се продлабочат својата пракса, одржување на соодветно усогласување, и за спречување на повреди и напнатоста во мускулите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

16 lb Package се вклучени : Замав*1 Connecting јаже*1 Extension појас*18 челик заклучување*1 Steps за Користење : Чекор 1 : се Св

ТМаица за Жените Повик со Кратки Ракави Долго Tee Над Големина Блузи Лето Туника Круг Вратот Женска Блуза

【Водат Ткаенина】Водат ткаенина ви помага да се движат без ограничување и е поудобно да се носат...

Децата може да се кожурец целосно во затворен терапија замав.Чекор 2 : се Стави крај на врска преку дупка

94lb150*280cm целосен сет тежи околу 530g / 1.Поврзете Овратоврска со прилагодливи продолжување на кабелот.Како

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Наша

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Наша

Возрасни надзор е потребно, и за да се спречи повреда, само едно лице во исто време треба да се користи за

Пристигнува надуени и подготвен за употреба.Едната страна е текстура, другиот е рамен 14" широк и 1.5" дебе

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Главен Материјал : па

Ако примите оштетени предмети или вашиот објект има нешто погрешно, ве молиме да бидат слободни да конт

Жените Лето Секојдневен ТМаица V Деколте, Краток Ракав Туника Блузи за Leggings Лабава Блуза Кошула Блузи, з

УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА : Нашата антизагадување на Лицето Bandanas е направен за домашни проекти за подобрува

Компресија на кожурец замав му помага на вашето дете да се чувствуваат сигурни слични на добивање на ед

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висока waisted јога панталони : Висок пол

Ако примите оштетени предмети или вашиот објект има нешто погрешно, ве молиме да бидат слободни да конт

Пакет Вклучуваат 1 или 2 Јога Блок 9" X 6" X 3".Лесни, со висока густина и здрав пена за долгорочната трајност 1

Големина на Табела : Големина : S: 4велика БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 34Биста : 95cm / 37.19"Должина на : 69cm / 27.01"Должина на : 66c

☛Прилики : Лето,Неформални,на Отворено,на плажа,спортови,трчање,streetwear ,партија,клуб,работа,канцеларија,

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Главен Материјал : па

Чекор 3 : се Стегне Овратоврска и да се поврзете со carabiner.Ова е искуство за учење за вашето дете сетила, и ќ

Please wait...