0
clear
  • APPO Седиште Подлога, Седиште Безбедност на Мека Перница, Не се Лизга и Дише, Не се Уморни После Седи Долго Време, Погоден за Бремени Жени, Постари лица, Деца-Пинк
  • -20%
  • -20%
APPO Седиште Подлога, Седиште Безбедност на Мека Перница, Не се Лизга и Дише, Не се Уморни После Седи Долго Време, Погоден за Бремени Жени, Постари лица, Деца-Пинк

APPO Седиште Подлога, Седиште Безбедност на Мека Перница, Не се Лизга и Дише, Не се Уморни После Седи Долго Време,

DEN 573.60

Достапност
Достапно за нарачка

ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСТ:Породилно Автомобил појас прилагодувач прави појас седат низ појас, наместо во текот на стомакот кој предизвикува многу непријатност за одгледување на bellies.Тоа им овозможува на бремени возачот да се фокусира на возењето, како и да го прави бремени патници поудобно и побезбедно.УДОБНА ПЕРНИЦА : Направен од висок квалитет на памук, оваа перница нема да ја израмните надвор од долгата употреба, како и други перници.Кога бремени жени се вози автомобил, да се намали заморот на sedentary седи.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ МЕСТА : Автомобил седиште перница може да се заштити вашиот кожни седишта од абење и гребнатини tare, секогаш чувајте ги вашите оригинални столче во добра состојба.НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН : На дното е не се лизга, па тоа се поправи на вашиот автомобил седиште и не е лесно да се движите.УНИВЕРЗАЛ ДА се ВКЛОПИ : Породилно Автомобил појас прилагодувач може да бидат универзални да ги собере различни Автомобили да се користи.Тоа може да се прилагоди за да одговара на Автомобил Предните Седишта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

【ФДУ РЕГИСТРИРАНИ, DRUGFREE ЛАДНО ЛАСЕРСКА ТЕРАПИЈА】 IASO користи напредни ниско ниво ласерска терапија (LLLT)

Премиум Материјал : Подобро Смола и Безбеден за вас.Овие шарм се направени на супериорен смола, здрав и н

На закачалка можат да го издржат многу на телесната тежина и останете стави без паѓа.Уживајте во метежо

Прилагодлив на рака, во согласност со начелото на ергономијата, одговара на ширината на физиолошките ка

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски] 【Пакување Ли

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.2 mm / 0.05"; Раководител Кол : 2.5 mm / 0.1"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврсти

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

ФИКСНА НИЗОК ПРОФИЛ, ТВ МОНТАЖА Голем Екран ТВ монтажа заградата наменета за голем екран ТВ & монитори к

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

Тесни одговара, блиска соработка, мала празнина, голема флексибилност, лесно да доаѓаат и си одат,безбед

✪ УНИВЕРЗАЛНА ТВ МОНТАЖА : Вклопат за повеќето 2655 инчен Телевизори до 72lbs.Достапни VESA Големина : 75*75mm, 100*10

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа црна пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот ѕ

Едноставно отворете ја, вашата мачка користи бањата во тоа за 57 дена, а потоа ќе го затвори и го фрли дале

❤ Пакет се Вклучени : 16 Компјутери помине уметност плочи, 2 stampers, 2 гребење, 1 Складирање Торба.Поради разл

【Санитарни Спакувани】 : Секој четка за заби главата опремени со прашина маска потоа затворен во пласти

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа бронза пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот

Please wait...