0
clear
  • Фотографија Позадина Позадина, 5x7ft Чиста Муслин Chromakey Бел Екран Фотографски Студио Фото Потекло со 2 x Позадина Клипови и 2 x Стеги за YouTube Видео Фотографија
  • -20%
  • -20%
Фотографија Позадина Позадина, 5x7ft Чиста Муслин Chromakey Бел Екран Фотографски Студио Фото Потекло со 2 x Позадина Клипови и 2 x Стеги за YouTube Видео Фотографија

Фотографија Позадина Позадина, 5x7ft Чиста Муслин Chromakey Бел Екран Фотографски Студио Фото Потекло со 2

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Чиста муслин БЕЛ екран нема загадување, лесни, мал волумен зачувате на вашиот простор, расклопна дизајн обезбедува зелен екран е се ослободи од брчките.Род џеб на горниот раб овозможува да биде обвиткан или обесени.Помогне да пука професионален портрет фотографии.Широко се Применува : Користете го овој БЕЛ екран во затворен простор за видео на Youtube, интервју, дома декорација, свадби, партии,деца, производ фотографија.Прави стриминг многу полесно и да се забавуваат!. 2 Трајни пролет клипови : 4.5 инчи, max отворање 2 инчи. 2 x Позадина Клип.Ние обезбедуваме 24 месеци гаранција за квалитет и се чувствуваат слободни да контакт нашата по продажба на тимот доколку имаат било какви прашања.Answer : ___________________________ Note : Предлагам железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо. (Позадина Стои не се вклучени.).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【ГОЛЕМИНА】 : 8ft(W) x 6ft(H), 240cm x 180cm Лесна, Расклопна и Употребуваат 【МАТЕРИЈАЛ】 : Висок Квалитет на тенки ви

ПАКУВАЊЕ : 1 Позадина(виткање)КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Сите наши предмети се од висок квалитет!Ние гарантираме

68 инчен x 45 инчи (W) x (H) Направен од лесен материјал со ракапораби заврши рабови.МАШИНА ПЕРАТ Студено неж

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Содржина : 10x6.5ft 1pc Backdrop300cm(ширина)x200cm(висина).Материјал : Мека ткаенина ткаенина со 5cm род џеб (wholepiece без spli

Ќе добиете : 1 * муслин позадина, 4 * пролет стеги 100% полиестер, 3 фотографија позадина во различни бои за да

Ако користите позадина стојат,клип,или фотографска опрема,ефектот ќе биде подобро.Се препорачува употр

Транспортот одзема 1015 дена.Белешки : ве Молиме стојат право растојание кога у правите фотографии.Големи

), оваа позадина е идеален за снимање и објекти и портрети.Големина : 4 х 6 ft.Во AOFOTO, ние постојано се стреми

????Среќен Божиќ за најдобри во светот! ????ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Три големини на Божиќ Backdrops, ова е 6 x 8ft.Н

Ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Спецификација : Бренд : Yeele Материјал : Винил ГОЛЕМИНА : Големи

2)Или ако сакате да ги испечатите вашите сопствени слики,пиксели мора да биде доволно голем,повеќе од 1 Mbi

Среќен Роденден Backdropcan се прилагоди Ако вашата позадина пристигна со мало браздата, едноставно железо з

Овој потег беше сметаат за развој на нови индустриски стандард.На 2ри Производи Upgrade.Винил крпа произвед

Компјутерски екрани се разликуваат во боја калибрација,Можеби разликите помеѓу реалниот и слики.Бидат

Големина : 10x6.5ft свитлива позадина и задно demension : 11x9x2in, тоа ќе биде лесно да се носат и складирање.Постои џ

Големина : 10 x 7ft (W x H) / 3 x 2.2 m(W x H).Материјал : Винил, лесен и лесно да се носат(Не се Перат).Карактеристики : В

✔Лесни позадина : Неwove зелен екран нема загадување, мала тежина, мал волумен, количка.Лесно да се откажа

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Големина : 5 X7ft (1.5 X2.1 M) Позадина, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.Мека тк

Дигитален компјутерпечатени позадина.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : 1 Користење на штандот, клипот или др

Имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт прво.Ви благодариме за вашата поддршка!

Во однос на винил,ПОЛИЕСТЕР ПЛАТНО нема да биде лесно да се брчки.Сите рабови се усвои со посебни ливчињ

Исто така, многу голем формат на сликите може да се чини малку pixelated, кога ќе ја видите одблизу, но јас бид

Големина : 8 X6 ft (2.4 x 1.8 m).Материјал : винил шема платно е светла во боја, силен и издржлив, мала тежина и лес

Neewer 3 x 6 M / 10 x 20ft Фото Студио 100% Чиста Муслин Расклопна Позадина Позадина за Фотографија,Видео и Televison (По

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Вистински производ ќе

✔Елиминира рефлексии : површината на неплетени ткаенини има тридимензионална мрежа структура на боја

【Големина и Боја】 : 6x4ft (180cm Ширина х 120cm Висина), Висока резолуција на дигитален принт со окофаќање на де

Please wait...