0
clear
  • Suhaco Мачка Отпадоци Кутија со Капак Врвот Влез Kitty Отпадоци Кутии со Расположливиот Вовлекува Облоги Вклучувајќи Мачки Пластична Лажичка
  • -20%
  • -20%
Suhaco Мачка Отпадоци Кутија со Капак Врвот Влез Kitty Отпадоци Кутии со Расположливиот Вовлекува Облоги Вклучувајќи Мачки Пластична Лажичка

Suhaco Мачка Отпадоци Кутија со Капак Врвот Влез Kitty Отпадоци Кутии со Расположливиот Вовлекува Облоги Вклучувајќи

DEN 434.40

Достапност
Достапно за нарачка

❤Наредени Облоги : Секој пакет има 6 вовлекува облоги и 1 дното лагер, 7 облоги наредени заедно.Мачка ѓубре може да биде филтрирана директно само подигнете го drawstring, и се остава ѓубре во лагер да заврши со расчистување.Нема потреба да се чисти ѓубре фах, чиста е побрзо и полесно. ❤Двоен Влез:врвот влез е опремен со шупливи дупки.Кога мачката скокови надвор од врвот, ѓубре ќе падне во кошница фах од дупка.Кога мачката надвор од предниот влез, скала дизајн на ѓубре кутија зголемува триењето и ја намалува отпадоци се разбегуваат.Нема потреба да се грижите за мачки добивање мачка ѓубре насекаде. ❤Тока дизајн : Маче не можат да скокаат на врвот влезот, па користете ја предната врата за да влезе и да излезе од (не користите вратата стоп тока).Медиум мачка може лесно да скокаат од врвот излез, нека скокаат од врвот exit за да се намали кошница за распрскување(користење на вратата стоп тока ). ❤Генијален и Лесно Капак : При замена на мачка отпадоци торба или чистење на мачка отпадоци кутија, вие само треба да се укине ѓубре кутија да се одделат ѓубре кутија од фиоката, кој е лесен и брз (не постои рамка структура на дното, така што тоа е нормален феномен да се превртам лесно). ❤Совршена Големина : Мачка отпадоци кутија големина 47x39x34cm(18.5x15.35x13.4 инчи), тежина 2.2 килограми.Совршена големина за мали до средни мачки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

Вклучени : 2 Алатка Кутија Вратоврска Надолу Сетови (4piece сет, со хардвер).Големина / Димензии : Алуминиум м

Висок квалитет обновена одржување комплет.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет, страница принос

Свежо Витез ортодонтски восок за протези е многу лесно да се држиме за вашите протези или aligners да се обе

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Забавен начин да се обезбеди зеленолисните растенија во дворот стадото.Пополнете ако полн со свеж зеле

Тесни одговара, блиска соработка, мала празнина, голема флексибилност, лесно да доаѓаат и си одат,безбед

Вртливата рака око елиминира заплитане.Изработени од нерѓосувачки челик, силна товарот капацитет, висо

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; Две Пирсинг Стеги или

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.2 mm / 0.05"; Раководител Кол : 2.5 mm / 0.1"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

АЖУРИРАНИ ШОК АБСОРБЕНТА ТЕХНОЛОГИЈА : Neoera магнетна врата тапа употреба изграден во иновативни хидраул

Gunmetal Плоштадот Пирамида Prong Studs.Големина 3мм.Секој студ има prongs да го закачите безбедно на ткаенина, кожа

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ clock (ЧАСОВНИК) Овој ѕид часовникот е опремен со еден акцент обоени неонски прсте

【ФДУ РЕГИСТРИРАНИ, DRUGFREE ЛАДНО ЛАСЕРСКА ТЕРАПИЈА】 IASO користи напредни ниско ниво ласерска терапија (LLLT)

Вашата брада заслужува врвот полица брада производи кои се формулирани за да го скроти дури и thickest и burlie

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа црна пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот ѕ

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа бронза пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски]...

★ ➤НЕ се ЛИЗГА И ПРОШИРУВА НОГА ПОДЛОГА ДИЗАЈН : Тоа е сигурен и безбеден за употреба кога капење.Туш ст

Прилагодлив на рака, во согласност со начелото на ергономијата, одговара на ширината на физиолошките ка

✪ УНИВЕРЗАЛНА ТВ МОНТАЖА : Вклопат за повеќето 2655 инчен Телевизори до 72lbs.Достапни VESA Големина : 75*75mm, 100*10

На закачалка можат да го издржат многу на телесната тежина и останете стави без паѓа.Уживајте во метежо

Пеперутка Помине Уметност : пеперутка елементи се веќе популарен тренд.На стереоскопски 3 D смисла прави

Please wait...