0
clear
  • Satoru GЈ Dk Браун Злато barrette голем правоаголник коса клип 4.25 долго пластика дрво жито
  • -20%
  • -20%
Satoru GЈ Dk Браун Злато barrette голем правоаголник коса клип 4.25 долго пластика дрво жито

Satoru GЈ Dk Браун Злато barrette голем правоаголник коса клип 4.25 долго пластика дрво жито

DEN 508.80

Достапност
Достапно за нарачка

БРЗА ИСПОРАКА!Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти за време на испорака на сите производи и нивниот висок квалитет.Вашето Задоволство е наша цел, се Чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања или проблеми.Ние ќе бидеме среќни да ви помогне!.Направете вашиот стил дури и повеќе се излади со нашата коса додатоци. 100% висок квалитет на материјалите за удобност и трајност.Повеќе други accesories за вас стил може да се најдат во нашата продавница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Купи сега и ќе добиете прилично подарок торба за транспорт на чешли во чанта или други, исто така тоа го

Произведени во Германија.Одлично за повеќето типови коса.Здрав француски barrette затворач.Создадени со Св

Купи сега и ќе добиете прилично подарок торба за транспорт на чешли во чанта или други, исто така тоа го

Оваа коса barrette е добар коса додатоци за жени и девојки.Неговата убава outlook може да направи вашата фризур

Материјал : Мини бисер ноктот клип се направени од високо квалитетна вештачки бисери и легури,прави да и

Висококвалитетни материјали : Овие бебе коса клипови се направени од висококвалитетни пластични и меки

Одличен подарок за жени, жени, девојки.Поставен Акрилик Коса Клип Barrette.Големина : Прибл 9 x 1.3 см / 3.54 x 0.51 и

Овие коса клипови се одговараат за жените од сите возрасти.Гроздобер коса клипови се прекрасен дар за н

БРЗА ИСПОРАКА!Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти за време на испорака на сите производ

Свадба невестата занаети коса лакови изработка на додатоци.Пакет од 20 Парчиња.DIY жени, девојки празно ср

Тоа е погоден за партиите, работа, патување и секојдневна употреба.Шупливи Коса Ноктот Клип Е Толку Мода

5парче сет; Рачно изработени.Уникатни дизајни.Разновиден.За секоја прилика.Средбата било облека.Можете

【Мода Коса Клипови】Доаѓа со 8 Компјутери Macaron коса клипови s ден, Денот на Вљубените подароци и така нат

Големина : Лак 10 * 12cm, клип 10cm (прирачник за мерење).Погоден за повеќето професионални жени : хотелски перс

Големина (Lx W) : 11.5x2.2cm / 4.53x0.87 инч.Боја : Злато, Сребро.Блескави цевка коса barrette те прави повеќе гламурозна

Цвет Barrette : Додадете овој безвременски злато barrette на вашиот накит кутија; Кој прекрасен цвет и стабилна

Please wait...