0
clear
  • Купувачи на Производи LT40 Тример Линија Гајтанот Заградата
  • -20%
  • -20%
Купувачи на Производи LT40 Тример Линија Гајтанот Заградата

Купувачи на Производи LT40 Тример Линија Гајтанот Заградата

DEN 647.52

Достапност
Достапно за нарачка

Тример Линија Гајтанот Заградата : Ова Тример Линија Гајтанот Заградата месеци да било стил на приколката и одржува единствен 3 или 5 фунти линија гајтанот; Низок профил заградата го задржува линија гајтанот од патот и го спречува tangles.Безбеден и Здрав : Ова решетката е изградена од тешки челик и да се заврши со ' рѓа инхибиција на црно во прав грб за заштита од абење; Сите монтажа на опрема вклучени.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење, камионот и на приколката хардвер за нашите иновативен осветлување производи, тоа е неверојатно што Купувачи на Производи може да направи за вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи како што ние сме градење на нив за нас, бидејќи ние сме; Нашите тимови се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Уретан Материјал.Посилно Од Акциите.Оваа тешка должност shifter вратило couplers заменува сите почетокот стил

Please wait...